Magnetická rezonance u 4letého, jak to děti zvládají?

teerka
3. bře 2014

Zítra nastupujem na mr mozku. Mělo by to být pouze v sedaci bez celkové narkozy. Jak to děti zvládají? Asi mu budou dávat injekci do zadečku, nevíte jak hodně je bolestivá? A kdyby měl někdo zkušenost konkrétně s MR v Rychnově nad Kněžnou, tak prosím napište.

arsiela
4. bře 2014

Teerko můj malej má az sebou MRI opakovaně naposled před pár dny. Ale pokaždé mu dávali lehkou narkozu. Předtím dostal vypít sirup, pak se jelo na MRI, tam mu anesteziolog napíchnul kanylku do ruky, do toho dostal nějaké léky. Takže ode mne ho odnášeli, když už o sobě vůbec nevěděl. te´d naposled ji měl na dýl(60 minut), tak mu dávali dýchat "rajskej plyn". Spal asi hodinu ,pak mu bylo kapku blbě,jednou zvracel.Pít mohl po dvou hodinách,jíst po třech.Byl na MRI ve dvanáct a v šest večer už chodil

muff
29. dub 2014

@teerka, jak to tedy probíhalo? máme jít také ale do HK, díky

punky
29. dub 2014

my byly v motole a take mel narkozu a pak na dve hodky kapacku.blbe mu nebylo a dala jsem mu sebou do te mistnosti kde to delaji tam me uz nepustili jeho oblibene plysaka a zvladl to statecne 😉

teerka
autor
30. dub 2014

Nám dávaly v Rychnově chloralhydrát rektálně. Reakce teda byla neobvyklá, ale máme to statečně za sebou.