Malý zvrací. Je to možná břišní chřipka. Mám jít k Dr.?

natalia3
6. bře 2008

Ahoj holky, poradi mi nekdo. Maly zacal dneska vecer hrozne zvracet, nevim,ale myslim si,ze je to brisni chripka... mam jit rano k lekari??? A co zitra k jidlu?? jen kojit, nebo take prikrmy???? Dik Nat

jabber
6. bře 2008

Ahojky, já teda břišní chřipku neznám, ale jestli zvrací, tak bych mu dala kromě kojení kdyžtak jen čaj 😅 - a k dr bych šla, když by to pokračovalo i v noci a ráno - třeba už to bude v pořádku. Proč myslíš, že je to břišní chřipka, má teplotu?

natalia3
autor
6. bře 2008

Teplotu nema, ale porad zvraci...aji cas

jabber
6. bře 2008

Zvrací pořád? Tak to k dr asi radši jděte....já myslela, jestli mu třeba jenom něco nesedlo...

natalia3
autor
6. bře 2008

No, zacar zvracet asi v 6 a uz zvracel asi 8x

andreeej
6. bře 2008

když dítě zvrací,tak se dává STUDENÝ čaj,ale pouze po lžičkách,ovocný není moc dobrý,spíš slabý černý,případně coca-cola,ale pouze STUDENÉ po lžičkách
pokud zvrací hodně,musíš do nemocnici hrozí dehydratace

andreeej
6. bře 2008

no a dieta je suchá rýže,případně odvar z rýže,brambory nebo bram.kaše s vody
tak aspoň dva dny bez masa
rýže,mrkev,brambory,těstoviny
u nás je v prodeji kulíšek

natalia3
autor
6. bře 2008

Dik, snad to bude lepsi, Tobi prave usnul....Volala mi segra, jeji mala ma to same, asi to tady koluje...

jabber
6. bře 2008

To je teda celkem síla, to si radši fakt zajděte, jestli nechytl malý nějakou bakterii, třeba salmonelu 😒 - nechci strašit, ale já bych zítra šla. A kdyby to bylo fakt drsný, tak bych možná jela i na pohotovost. Nemá taky průjem?

jabber
6. bře 2008

jo, coca cola je na žaludek dobrá, to je pravda - a trošku jí odbublinkovat

natalia3
autor
6. bře 2008

prujem nema pockam do zitrka....

andreeej
6. bře 2008

ORS 200 (mrkvovo-rýžový odvar proti průjmu)
pak je ještě tohle po kojence
průjem většinou nastoupí po zvracení,ale taky to není pravidlem
děti třeba zvracely a průjem neměly a my bohužel ano i horečku
nevím odkud jste,ale my jsme právě od minulého týdne měli takovou virózu
ale do dvou dnů to ustoupilo,hlavně tekutiny po malém množství,když spíš to je dobrý

drao
6. bře 2013

Malá mi dneska taky začala zvracet :( Zatím jen třikrát, začala až odpoledne, ale vůbec se mi to nelíbí. Průjem nemá a teploty taky ne a ani nejedla nic co normálně nejí. Máme v rodině průjmy, naštěstí ne přímo u nás doma, ale byli sme u nich na návštěvě, tak doufám, že z toho nevyleze nějaká střevní chřipka:( Dala jsem malé suchý chleba a rohlík, moc toho nesnědla a trošku uvařené bramobory. K pití jí dávám slabý černý čaj. Ale všechno po chvíli vyzvracela :( Pokud bude zvracet i v noci, tak zítra jdem k doktorovi. Jen se bojím, aby se mi neudávila, dneska asi nebudu moct spát :(