• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, neměly vaše děti někdy černý jazyk?

Syn 9 měsíců má už čtvrtý den černý jazyk.Dobral antibiotika a druhý den se mu to udělalo. Nic černého neolízal, žádné nové jídlo jsme nezkoušeli..V pondělí měl špenát, ale z toho to být přece nemůže..nesetkaly jste se s něčím podobným?
8. kvě 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jukni na google a do vyhledavače napiš černý jazyk u dětí, je tam napsáno že to může být vedlejší účinek atb
8. kvě 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj syn měl tmavě hnědý jazyk a bylo to taky těsně po dobrání atb, zmizelo to asi za 3 dny...
9. kvě 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Černý, tzn. chlupatý černý jazyk je komplikace - vedlejší účinek užívání ATB. Často bývá po užití Penbene 1 000 000.
Pokud již ATB dobral, mělo by se to do několika dnů spravit. Popř. pak bude potřeba navštívit vašeho pediatra :slight_smile: Ať je malý brzy v pohodě :wink:
9. kvě 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mívám černý - hnědý jazyk po všech antibiotikách co nejsou z řady penicilinu, ten nesmím, tak nevím, jestli je to i po těch penicilinových atb... ale asi taky jo... :wink:
9. kvě 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. lis 2014 v 09:11 • honza23
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. lis 2014 v 09:43 • honza23
Tvůj příspěvek