Marcus Gunn syndrom

tsambi
21. bře 2017

Zdravím všechny maminky a tatínky,

mám pěti měsíčního syna a byl nám diagnostikován syndrom Marcuse Gunna. Vzhledem k tomu, že se to vyskytuje jen zřídka, mnoho informací jsem o tomto syndromu nezískala. A tak hledám rodiče, kteří mají stejný problém, abychom si navzájem poradili, doplnili informace, předali nějaky rady a zkušenosti...

kordul
4. čer 2017

@tsambi jeste stále aktualni?

tepet
6. únor 2018

@tsambi tak mame stejny syndrom, maly pri otevirani kuli jedno ocko-prave..v patek jdeme k druhe ocarve jeste na kontrolu..je pravda, ze na netu nic nejde clovek

schambergerova
25. říj 2018

@tsambi dobry den, zrovna dneska nam taky na ocnim rekli. Ze to mame. Prosim muze ki nekdo napsat co to vubec je.. doktor mi vubec nic nerekl.. dekuji

tsambi
autor
8. čer 2019

@kordul Dobrý den, omlouvám se, ale z netu mi nepřišla žádná notifikace, že někdo reagoval na můj příspěvek a já sem vůbec nechodím. Až teď, když jsem chtěla něco hodit na bazárek... Pokud si ještě stále chcete vyměnit nějaké zprávičky, dejte vědět 🙂

tsambi
autor
8. čer 2019

@tepet Dobrý den, omlouvám se, ale z netu mi nepřišla žádná notifikace, že někdo reagoval na můj příspěvek a já sem vůbec nechodím. Až teď, když jsem chtěla něco hodit na bazárek... Pokud si ještě stále chcete vyměnit nějaké zprávičky, dejte vědět 🙂

tsambi
autor
8. čer 2019

@kordul Dobrý den, omlouvám se, ale z netu mi nepřišla žádná notifikace, že někdo reagoval na můj příspěvek a já sem vůbec nechodím. Až teď, když jsem chtěla něco hodit na bazárek... Pokud si ještě stále chcete vyměnit nějaké zprávičky, dejte vědět 🙂