Mastička na pindíka Triamcinolon. Pomohla někomu?

vikula
12. srp 2010

Ahojky maminky,
určitě někde toto téma je,ale ráda bych vás poprosila zda někomu tato mastička pomohla.Pan dr.nám ji předepsal na 14dní 3x denně mazat a masírovat a pak,že mu to zkusí přetáhnout.Myslím,že má malou tu dirku....

vikula
autor
17. srp 2010

@lojzina jj co člověk to názor,ale já jsem docela,že jsme to začali řešit takhle brzo.Hodně jsem četla,že až kolem 3 roku života,ale pořád mi to leželo v žaludku a bála se,abychom něco nezanedbali 😒 Na 18měsíční jsem dr. řekla at mu na něj koukne a on hned,že to má ouzké a že je to na mastičku a za 14 dní na kontrolu,že to zkusí přetáhnout.My mažeme 3x denně.Každej mě stresoval,že jsem měla začít už dřív někdo zase, že to nemám řešit tak si vyber 😒
A při té kontrole nás ještě naočkuje posledí vakcínou prevenaru,protože jsem nechtěla tentokrát aby ho očkoval 2x
TAk uvidíme,ale jak říkám já jsem spokojená,že to vyřešíme hned-kdy ještě nemá takový ten rozum 😝 Přece jen 3 leté dětátko už to vnímá trochu jinak 🙂

paolin
17. srp 2010

ahoj holky! my jsme taky mazali. teda až ve 3 letech. cca 14 dní mazat a pak za Mudr na zákrok. podruhé ale už nejdu, půjde tatin 😝

lojzina
17. srp 2010

@vikula asi je to individualni.jedna maminka na nejake diskuzi psala ze to neresila vubec,a ze si to -ma 3 kluky-vsichni stahli sami az byli vetsi.tak ted rad 😀 ,taky nechcu neco zanedbat a zaroven nechcu aby pak trpel.uvidime na kontrole...tak diky za odpovedi.mej se...

lojzina
17. srp 2010

@paolin jezisi,si me uplne vydesila!!!jak to probiha?

kutcher
1. zář 2011

Ahoj holky, je možné, aby se z těch kortikoidů malému nejdřív udělal opar na pusince a pak vyrážka na hrudníčku? Mažem už 4 týdny...

petrakm
1. zář 2011

@kutcher ahoj, my mazali taky asi 4tydny v 5mesicich!!!pred operaci a nic nam nevyrasilo..tak teda nevim..ale 4tydny je maximum, teda ne ted jsem si uvedomila ,ze snad rikal 6t..ale vzhledem k tomu,ze je to ofic. od 3let a mymu synovi to nacpali jako miminku, tak jsem neprekrocila 4t..

kutcher
4. zář 2011

@petrakm no my to máme taky na 6 týdnů, ale fakt nevím, z čeho jinýho by to měl, u nás i u manži nikdo nikdy opar neměl... :-/

evulinkab
8. únor 2014

Maminky, ted na 5leté prohlídce se synem nám taky doktorka předepsala tu mast Triamcinolon.Malému to jde přetáhnout jen kousíček, jakoby do čtvrtky.A já nevím, kam mu to mám mazat??Mám mu to stáhnout co to jde a namazat, nebo nepřetahovat a namazat kuži kolem te dirky?

morgan
9. únor 2014

@evulinkab ahoj, taky jsme tuhle mastičku dostali teď na pětiletce, mažeme dle doktorky po přetáhnutí, lehce jakoby promažu a musím říct, že už po týdnu je výsledek značnej. Syn samozřejmě nejásá,ale tak nějak vydrží a už skoro přetáhne i sám úplně ;)

stasek19
15. únor 2016

ahoj, neváĺí se Vám doma někomu mastička Triamcinolon nebo Elocom? Potřebuji ji na předkožku, mám ji problém přetáhnout v erekci. Děkuji předem.

mendywendy
11. lis 2016

Mohu se zeptat za jak dlouho vasim synkum masticka pomohla?