Máte chlapečka, který vážil v roce jen 7,5 kg?

sabina1989
2. zář 2015

Zdravím, chci se zepata jestli nektere z vás mela chlapečka ktery v roce mel jen 7,5kg.? Holčiček je více proto me zajímají kluci. Dekuji za odpověď

kamino
2. zář 2015

@sabina1989 Bobeš měl 74 cm a 7.40 kg .. je naprosto zdravý, teď jsou mu 3 roky, měří 94 a váží rovných 13 kg. Je to trochu nejedlík a hlavně neposeda, každopádně na zdraví to rozhodně vliv nemá, za 3 roky měl 2x rýmu a jednou kašel, doktorka ho vidí jen na preventivních prohlídkách i když chodil do předškolky a byl mezi dětmi. Kosti má také pevné, padl hlavou na krb, jeli jsme na pohotovost, protože silně připomínak jednorožce, navíc si rozsekl kůži a lebka vydržela 🙂 Ještě tam flirtoval s lekařkou 🙂 Takže žádný strach 🙂

helabella
2. zář 2015

@sabina1989 -- můj syn měl v roce 7,22kg. Dodnes zůstává hodně drobný, momentálně má jenom 13,5 kg (v říjnu mu bude 5). Ale i ostatní naše děti jsou drobné, takže nejspíš má jen geny po mantželovi 🙂

sabina1989
autor
2. zář 2015

Jeee super, děkuju🙂 malej je taky neposeda a docela nejedlik. Jsem ráda ze c tom nejsem sama . Okolo me jsou sama velka dítka tak me to kolikrát vrtá hlavou i kdyz malymu očividně nic nechybí🙂

terkaz
2. zář 2015

1.kluk 7200g
2. holcina 6900g
3. kluk 7500g
Drobni jsou stale a jsem rada. 🙂 Kdyz se clovek kolikrat diva kolem sebe kolik je dnes tlustych deti.... 😒

sabina1989
autor
2. zář 2015

Ještě se zeptám? Jestli jsou to kojene deti? Protoze me pride ze deti na umělém mléku jsou věci🙂

slunickova123
2. zář 2015

Ahoj, moje dcerka mela v roce ssice vice nez tvuj chlapecek - 9 300 g, ale velka vetsina deti mela vic a mala je ze stejne starych deti ta nejhubenejsi - reaguju tak na tvuj dotaz, zda to muze byt kojenim - podle me urcite, moje je kojena porad , postupne ted v 1,5 roce odstavuju a podle me v UM je vic tuku a cukru a proto byvaji ty na UM mohutnejsi..

shine2015
2. zář 2015

Vím,že chcete kluky....my máme holky a obě mely něco malo přes 10kg....jedna je baculata a druhá je jako tyčka....jídlo dostávají stejne žádné rozdíly,nikdy jsme je nenutili ale ani jim nebránili....jedna ji málo....a druhá má hlad.....na třech letech jedna vazila 22kg a druhá 14kg....a to ta druhá měla o 300g větší porodní váhu.....segry syn má v šesti letech asi 17kg....prostě je to různé......když má hlad,tak prostě jim dam....když chce pridat,tak ji dam....když ji něco chutná, třeba ryze a maso a 2x si přidá...nebudu ji bránit....a když nechce jíst tak nejí.......já bych to nehrotila na žádnou stranu,ani kdyz váží moc ani když váží málo.....pokud jedi a vyloženě se necpou sladkostmi od rána do večera.....každé dítě je originál....a to jsme v jedné rodině, jedny a ty samé geny a obe byly kojene, mají stejně podmínky.....

veri0007
2. zář 2015

@slunickova123 má dcera má 11 měsíců, tedy téměř rok a má ke své délce 75cm jen 8kg a je od narození na UM. Věřím, že jsou to geny, ne UM. Po UM děti více netloustnou...

kamino
2. zář 2015

@sabina1989 ano, kojeny do dvou let.

suzina08
23. zář 2015

Máme chlapečka, byl od třetího měsíce na UM a v roce měl 73 cm a necelých 8 kg 😉 Říkali nám, že by bylo lepší, kdyby měl víc, ale je drobnej a jsou mu dva roky a měl jen jednou rýmu a je to pěkný raubíř 🙂

sabina1989
autor
18. pro 2015

mužu se jestet zeptat kolik meli v 18 mesicich? malej ma jen 8100 a dr me zas strasi že neni v poradku 😖

slunickova123
18. pro 2015

V 18 mes mela 10,5 kg. Za pul roku tedy pribrala 1300 g. Spus jde o ty pribytky na vaze. Pokud ten tvuj chlapecek pribral za pul roku 600 g, mozna by to chtelo zjistit, cim to. Jak papa/ co papa? Kojeny/nekojeny? Co stolice,nema prujmy, nezvraci? Jak si hraje, co nalada...a pak event dalai vysetreni z krve.i

effka84
18. pro 2015

Tak jsem se byla schválně dívat do prukazky🙂 náš měl v roce 10, 1kg a v roce a půl 10, 6 kg takže ať počítám jak počítám přibral jen půl kg. Nebude to tím že se děti v gomto mezidobí naučí chodi a mají větší výdej? 😉 našemu budou teď v lednu 4 roky, je hubenej ale naprosto ok😉

ivatko0406
18. pro 2015

Kluk na roce 7,6 kg a ted na 18 mesicich 9 kg. Dlouhy hubenour. Neposeda, hodne beha a obcas stavkuje s jidlem, jen zobe. A jindy se zas laduje, kdyz mu neco fakt smakuje. Podle dr. je to OK, dozene to, kazde dite je jine 🙂

michalusenka
18. pro 2015

Lepsi nez synovec v10m ma 13kg a tahej to ze 😀

sabina1989
autor
23. pro 2015

@slunickova123 prave vse v poradku i podle krve. dite žive ji vse ovoce zeleninu ale ji dost male porce. prujem ani zvraceni nic. v noci kojeny. prave až navahu nic nepozoruji

nnnadja
23. pro 2015

Ma dcera ma v 27 mes 9,8 kg. Kojila jsem ji jeste minuly mesic. Ji velmi malo - tak 1x denne. Kdyz nepocitam sem tam nejakou rymu,nemocna jeste nebyla. Je to opravdu drobek,ale opravdu stastne dite plne zivota. Dr sleduje krivku prirustku. Je na uplne hranici,ale zadne vysetreni.nedelame,kdyz se nam jevi uplne zdrave. Myslela jsem,ze zacne vic bastit po odstaveni,ale ani nahodou..