Máte zkušenosti s lázněmi Luhačovice a Jeseník?

modrykonik80
10. kvě 2017

Dobrý den, prosím o Vaše zkušenosti s dětskými lázněmi Jeseník a Luhačovice. jedná se mi hlavně o děti starší 6 let, kdy už jsou tam bez doprovodu a o dobu, kdy děti nemají procedury a mají volný čas...jak to měli v lázních ošetřené..., je tam někdo, kdo se dětem věnuje například s vyráběním apod. nebo je zabavuje hrou a udržuje pohodové klima...? Něco jiného je , co prezentují na webu a něco jiného je realita, proto moc prosím o Vaše zkušenosti.
Já mám totiž zkušenost s jinými lázněmi, kde to bylo na štíru...děti si dělali co chtěli, starší mluvili před malýma sprostá slova a na pokojích na mobilu koukali na erotické fotky..., takže malý viděl už to, co jsem nechtěla, a když jsme za ním jezdili, připadala jsem si jako v polepšovně...a pak jsem se tloukla do hlavy, že jsem ho tam vůbec pustila...☹
Moc děkuji!

lucie7411
10. kvě 2017

Ahoj, dcera jezdi do lazni Jesenik,vloni byla poprve, letos podruhe, pred par dny prijela a uz planuje jak pojede pristi rok znova. Za me je to tam super, stale maji co delat, spoustu procedur, skola, hodne prochazek, micove hry..vzdy pro deti neco vymysleli, prijde mi to tam jako domaci prostredi,jako takova velka rodina, za me nemam co vytknout 😉

modrykonik80
autor
10. kvě 2017

Moc děkuji

filija
26. dub 2023

Dobrý den, mám práve velmi špatnou zkusenost s laznemi, kdy není zajisten volny cas deti.