Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mohlo batole spolknout klíč na záslepky do zásuvek?

rebejsova
19. čer 2017

Holky, poraďte, prosím. Malý (14M) si hrál s takovým tím klíčem, kterým se vyndavají záslepky ze zásuvek, a než jsem mu ho stačila vzít, klíč zmizel (jsem blbá, vím). Celou dobu jsem ho měla na očích, jen na chvilku jsem se otočila, byli jsme v jedné místnosti, takže vím, že malý nechroptěl, nekašlal, nedávil se atd. Myslíte, že ten klíč mohl jen tak bez "příznaků" spolknout? Stalo se to cca před hodinkou a půl, mezitím malý jedl a kojil se, vypadá úplně normálně. Připadá mi jako blbost, že by něco tak velkého snědl, ale prostě - klíč nikde. A do kdy mám být ve střehu a sledovat ho? Díky za rady 🙂

ulmanka0
19. čer 2017

Nikdo Vám tady neřekne, jestli ho spolknul nebo ne. Možné je všechno. Každopádně jestli chcete mít jistotu, nezbývá, než s ním zajet na dětskou chirurgii, nebo alespoň k pediatrovi , pošle dítě na rentgen. Klíč je rentgenkontrastní, takže bude vidět.

lusynkova
19. čer 2017

Myslím si, že by to jen tak hladce nespolknul...

ulmanka0
19. čer 2017

@lusynkova myslíte, nebo víte?

victress
19. čer 2017

můžete se ho zkusit zeptat, kde je ten klíček, děti rády věci i schovávají, třeba vám ho "najde" pokud ne....děti spolknou mnohdy nepředstavitelné věci, takže pro váš klid bych skočila s dítětem na RTG a budete mít jistotu, soudit vás nikdo nebude, tohle se může stát každé matce i sebeopatrnější...a kdo říká, že ne, tak kecá... pak napište, jak to dopadlo..🙂

lusynkova
19. čer 2017

@ulmanka0 😀 Nečetla jste?

rebejsova
autor
19. čer 2017

@ulmanka0 @lusynkova @victress Holky, děkuju, jste zlaté. Klíč jsem teď našla zabordelený mezi plechy, které jsem vyndala z trouby, když jsem pekla koláč. Uf.

lusynkova
19. čer 2017

@rebejsova
Super!!

babanci
19. čer 2017

@rebejsova No, tom sis oddechla, viď? Já prý jako malá snědla kroužek od dudlíku. Pak prohledávali ...víš co, jestli jsem ho už vyloučila. 🙂

victress
19. čer 2017

@rebejsova no tak super...

@babanci a vyloučila?

babanci
20. čer 2017

@victress Prý jo, posadili mě na nočník a čekali. Pak to oslavili. 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli