Moučnivka - Citrovital: jak aplikovat?

fallingstars
14. čer 2017

Ahoj maminky, malá (sedm týdnů) má už delší dobu moučnivku. Genciánka nezabrala, resp. zabrala, ale po pár dnech se moučnivka vždy vrátil. Podle doktorky mám nechat, že si s tím malá za chvíli poradí (nemá to na jazyku ani na patře, ale hodne na vnitřní straně tváří a pusinky). Nicméně teď začala hodně vyplazovat jazyk a vztekat se u kojení a myslím, že ji to bolí. Zkoušela jsem Neocide - ten nezabírá. Koupila jsem ještě homeo Borax a gel Citrovital, ten bych teď zkusila, jen někde píšou potírat neředěným a někde doporučují docela výrazně ředit (3-5 kapek na sklenici vody) - jak jste, prosím, používaly vy?
Jinak o efektinosti Infectosoor Mundgel / Daktarinu vím, ale bohužel jsou oba až od čtyř měsíců... 😕

andelan
14. čer 2017

Já jsem maličkému Intect.Mundgel dávala dřív než mu byli 4 měsíce a vážně zabral okamžitě! Genciánka byla za trest.

fallingstars
autor
14. čer 2017

@andelan A kolik mu bylo? Dneska jí tomtrochu slezlo z pusinky, tak ještě mažu ten Neocide, tteba trvá, než zabere...

andelan
14. čer 2017

Myslím, že necelé dva měsíce. A jelikož to zabralo na dvě máznutí, tak jsem ani neměla moc výčitky, že dávám něco, co by správně ještě neměl. Navíc to má dobrou chuť. Pak se mu to objevilo ještě jednou asi ve třech měsících a hned to zase bylo díky tomu pryč. S neocidem zkušenost nemám, třeba to taky funguje dobře a infectosoor nebudete vůbec potřebovat. Držím palce!!! Byl to mazec prvních 8 týdnů našeho kojení, ragády, moučnivka.........