Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Může půlroční miminko chytit angínu?

arianka
10. lis 2011

Asi hloupá otázka, ale někde jsem četla, že takhle malé děti, ať kojené nebo nekojené, bežný typ angíny nechytají, máte zkušenost ? Chytla jsem angínu, mám antibiotika, doma chodím s rouškou a myji si ruce snad 30x denně, ale stejně mám panickou hrůzu, že to oba chytí, dnes mají lehe zvýšenou teplotu ☹

gilotek
10. lis 2011

nevím jak půlroční, ale nejstarší syn ji měl v 11 měsících 😒

pettule
10. lis 2011

Tak můj prcek chytil angínu v pěti měsících :(. Takže určitě můžou.

pablinka
10. lis 2011

může, já ji prý měla jako mimino ve 3 měsících... Ale myslím si, že od maminky má dítě dost protilátek, že spíš je pravděpodobné, že to od tebe chytne manžel a od něho pak dítě... Jinak když měl angínu syn v létě, tak jsme to od něho nechytli ani jeden.

ja.na81
10. lis 2011

hm, muj maly mel prvne anginu asi v 7mi mesicich.... ☹ ale kde ji chytl je mi zahadou, my s manzelem jsme byli zdravi, do kolektivu jsme zrovna v te dobe moc nechodili... ale snasel to vazne statecne!
Jinak nekdy v jeho cca 5ti mesicich jsem mela ja obrovskou rymu a par dni mi bylo vazne mizerne a prcek nic nechytl, byl uplne v pohode! No vim, ze nachlazeni a angina jsou dve ruzne veci... ale tak se dopredu neboj! 🙂

kacci
11. lis 2011

bohužel můžou, moje dvojčata ji měla do půl roku 2x...fuj, brali antibiotika Ospen.

Sem začni psát odpověď...

Odešli