• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naříká, že ho bolí nožky, ale není nic vidět. Proč asi?

Ahoj mamušky, mám dotaz, pokud máte některá zkušenost... Prcek si už několik týdnů stěžuje na bolest asi palečků u nohou, pořád si tam šahá, chytá se za ně a naříká, že tam má bebí :slight_smile: Přitom není nic okem vidět, zarostlý nehet, vbočený palec nebo tak... Přestane naříkat, až když mu to místo začnu masírovat, jakoby ten polštářek pod palcem a palec celkově. Ukazuje na obě nožičky, nevíte, co by to mohlo být? Boty jsem mu kontrolovala a tam by problém být taky neměl. Díky za reakce a hezký den všem :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
to bych se šla určitě poradit s dr..může třeba nějak špatně našlapovat a nějaké cvičení by to spravilo :wink: .takhle je to těžké posoudit a pokud jak sama píšeš povrchově nic vidět není,musí to být něco uvnitř :frowning2: .
1. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ined: Hmmm, to je fakt... Už se ale bojím s tou naší dr něco konzultovat :slight_smile: asi bude třeba ji vyměnit.
1. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kleris, jednoho problému se zbavíte a objeví se jiný, vy máte smůlu :frowning2: Mě napadá snad jen nějaký problém s klouby, ale to by si asi stěžoval celkově... Mě jednu dobu taky strašně bolel palec, při chůzi mě v něm občas příšerně píchlo, jako bys mi tam vbodla jehlu. Jelikož jsem ale lajdák a když neumírám, tak k doktorovi nejdu, tak ani nevím, čím to bylo. Zmizelo to časem samo. Ale s prckem bych raději k doktorce zašla, čistě jen pro jistotu. Tak hodně štěstí :wink:
1. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
shaula: Díky :slight_smile: taky bych už ráda klid a pohodu :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kleris :slight_smile: ...to můžeš udělat kdykoliv.jestli nejsi spokojená neváhej :wink: .já jsem nekonfliktní člověk,ale jak se jedná o dítě...já snesu hodně,takže blbého dr.přejdu( u sebe),ale u malého nene :grinning: .
přejeme hodně štětí :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek