Používáme cookies. Více informací zde. OK

Nateklý pindík, fialovej, velkej. Co to znamená?

naieva
30. dub 2009

Ahoj holky, mohla byste mi některá poradit? Náš syn (14 měsíců) má nateklýho piňďíka, je fialovej a ohromně velkej. Nevíte co by to mohlo znamenat? Díky za jakoukoliv radu.

popelka.miri
30. dub 2009

Naieva, já měla s klukem problémy. My měli sůženou předkožku a nešla moc přetahovat. Pak se jednou stalo právě to co píšeš a musela jsem k dr. Ona mu tu předkožku objela, aby se uvolnila a vytekl odtud sekret, který se tam nahromadil právě pod tou předkožkou, jak se mu blbě přetahovala. Na to BACHA! Pak jsem mu ho mazala framikoinem a koupala v heřmánku a hlavně pořád přetahovala 😀 . Takže nemeškej a šup k dr!

slunicko552
30. dub 2009

Souhlasím s popelkou,určitě val k Dr.

naieva
autor
30. dub 2009

Tak popelko, díky moc....K doktorce jsme frčeli, přetahla mu předkožku, vyteklo něco bílýho. V pondělí jdeme na kontrolu. Takže pořád přetahovat.....Vůbec jsem mu tu předkožku nemohla a nemůžu přetáhnout pořádně. Kamarádka to udělá v pohodě na sucho jednou rukou a my máme co dělat ve vaně obouma rukama. No díky moc. A jak je to teď s tvýma klukama? Jsou v pohodě? Přetáhne se jim předkožka už v pohodě? Fakt díky moc za radu!!!!

popelka.miri
1. kvě 2009

Naieva, jo od té doby, co mu to dr. objela, má pokoj, ale už si pindíka přetahuje sám, je mu už 7 😅 . Vždycky pod sprchu zavelím: přetáhnout pinďoura! a je to 😎

akdar1
4. kvě 2009

Ahoj naieva. Meli jsme to same. Pod predkozkou se mu zadrzovala moc, okoli penisu se jakoby nafouklo a kdyz se vycural, vse se ztratilo... Mazali jsme predkozku kortikoidnim kremem kvuli zuzeni a stahovali ji... Uz se nam to neobjevuje...

ajenkla0806
19. dub 2015

ahojky nemá někdo zkušenost mám 9 let straryho syna ráno vstal ze ho bolí penis a měl ho oteklý a mirně fialovy zitra sie jdem k dr ale chtěla bych se snikym poradit o nějakou zkušenost ☹

marton
19. dub 2015

@ajenkla0806 ahoj,naše dvojče na to bohužel trpí.Neříkám,že je to to co má on,ale taky mu nateče,lehce zrudně a je bolestivý.Naše dg...zánět předkožky.Prosříkáváme borovou vodou a mažeme opthalmoframykoinem.Příčina..nedostatečně uvolněná předkožka.Syna čeká řešení oparativně,nechci mu to nechat dělat v ambulanci jen umrtvením.

dr_pindik
3. únor 2016

ajenkla0806 je to masturbací.. :DD

Sem začni psát odpověď...

Odešli