Nateklý pindík u mimi

anguly
29. bře 2018

Moc prosím o radu. Dnes ráno jsem zjistila, že má můj 3týdenní chlapeček docela dost nateklého pindíka, jako tu špičku... asi se mu tam něco dostalo.

Volala jsem doktorovi,... on mi poradil obklady z heřmánku a Opthalmo semtonex... Ale já jsem zjistila, že jsem asi uplně blbá... ale potřebuju radu... Jak správě udělat obklad z heřmánku na pindíka? Doktor říkal, že na kapesník a nechat to dokud to nebude studený... ale mě přijde, že je to studené hned... Nějaká rada? Nejraději bych mu toho pindíka v tom heřmánku spíš vykoupala... Ale nejsem si jistá, abych mu neuškodila...
Než jsme se vrátili z lékarny už má pindíka i do půlky fialovýho a špičku až do krvava...:-/

dc2015
29. bře 2018

Já jsme hysterka, já bych jela k doktorovi/na pohotovost.

nuninove
29. bře 2018

syn mel 2x kdyz byl maly..je to zanet..mazali sme optalmo septonexem a normalne sem udelala vyluh z dubove kury natahla do strikacky a pod predkozku mu to strikla aby se to tam dostalo vsude..pak namazat..delali sme 2x denne myslim..

nuninove
29. bře 2018

kazdopadne radeji bych zajela na pohotovost pokud to ma az tak moc

anguly
autor
29. bře 2018

děkuju.... už to docela splasklo...

jbzirafa
29. bře 2018

@anguly mohl by to byt zánět. .My s tim jeli k doktorce na pohotovost, doktorka opatrně stáhla kuzicku myslim kam to šlo, namazala ophtalmoseptonexem(ale už si to přesně nepamatuji).tim jsme pak také mazali asi dvakrát denne pět dni.stáhnout kůžičku a ten hnis se musel dostat co nejvíce pryč, heřmánkový obklad jsme dělali tak, že jsem namocila zásuvky do čaje z heřmánku a tim potirala. Koupat moc často prý ne, může to byt alergen.