Nechali byste si znovu píchnout náušnice jehlou?

ewinka64
22. led 2018

Chci se zeptat,kdo nechal pichnout náušnice jehlou,nechali by jste píchnout znovu???
Jak se Vám hojilo?
děkuji

ruzenkas
22. led 2018

Jako dítě jsem měla uši píchnuté několikrát, vždy mi hnisaly. Pak mi je už nenechali rodiče píchnout a v 15letech jsem si je nechala nastrelit a bez problému. Teď mi je 30 a dceři necháme nastrelit.

kejmyk
22. led 2018

Mě píchali jehlou asi v 11 letech a úplně v pohodě. Dcera zatím náušnice nemá, dostane je, až si o ně řekne. Ale jestli píchnout nebo nastřelit nevím...

majajaa
22. led 2018

Nechavala jsem dceri pichnout ve 3 mesicich a bez problemu. Klidne bych sla znova.

radulka57
22. led 2018

já nechala dceři v 4 měsících klasicky píchnout a ted čekám druhou holčičku a taky nechám jehlou. Já naopak mám špatnou zkušenost s nastřelením, to mě hnisalo. takže každej at dělá co mu vyhovuje.

rosa106
23. led 2018

Dceri pichla doktorka nausnice ani ne pred tydnem na sestitydenni prohlidce. Kdyz mi ji pak v cekarne predavala, uz skoro spala, takze ji to snad tolik nebolelo, coz byla první uleva. Druha uleva prichazi s hojenim - hoji se to snad dobre, jen to chce pravidelne cistit lihem a nausnicky protacet...

ladako
23. led 2018

Taky jsem nechala dcerce pichnout ouska jehlou, byly jsme na ORL a bylo to bez problemu. Nechala bych znovu.

ewinka64
autor
23. led 2018

Děkuji moc, asi se toho zbytečně bojím, starší má nastřelené a přešla jsem k jinému pediatrovi a p. dr. raději právě píchá , to nastřelování nedoporučuje. Kvuli akup.bodům a šetrnosti, hojení , ale z toho hojení mám právě strach...

ladako
23. led 2018

@ewinka64 ja se taky bala, mala plakala,ale jinak opravdu byla v poradku, poctive jsme ouska mazaly framikoinem a nausnicky protacely a nebyl zadny problem. Drzim palce,at to taky zvladnete 🙂

nafuka
23. led 2018

Sama jsem měla píchlé v dětství a hnisalo mi to. Pak jsem si je nechala nastřelit a v pohodě. Dcera zatím nemá a nechám nastřelit. Píchnout NIKDY.

martinka1996
23. led 2018

Ja mela jako dítě píchnute a několikrát to hnisalo, nechali mi to zarust v 15 mi to nastřelili a spokojenost, reakce na nausnice žádná, hojení úplně v pořádku a malé je necháme taky nastřelit, mam vybranou doktorku, která se zabývá akupunkturou a jehlou bych už do toho po zkušenostech nešla..

mis_el
23. led 2018

Nechala jsem píchnout dceři asi ve 4 měsících, dostali jsme na mazání bepanthen, a že kdyby to začalo hnisat nechat si od pediatričky předepsat nějakou mast. Zahojilo se jí to krásně, měla pár týdnů akorát ouška červená. Mazala jsem a přetáčela, bylo ji to nepříjemné prvních pár dní, ale neplakala 🙂

bledulka84
24. led 2018

Ne, uz bych nechala nastrelit. Zbytecne trapeni pri nandavani nausnice do prave propichleho ucha, dlouho se hojilo a dirky ani nema uplne rovne.