Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nechce papat po nemoci. Je ještě brzy ho nutit?

monca95s
10. bře 2020

Dobrý den, kluk 6 měsíců byl nemocný, měl šestou nemoc. Od čtvrtka a do soboty měl horečky, pak přestali, ale začal mít vlhký kašel a rýmu. Nejedl při horečkách a nedostanu do nej nic ani teď. Už jsem zoufalá a nevim co s nim. Myslíte, že je ještě brzo ho nutit do jídla? Nechce mléko (je na UM), nechce příkrmy které předtím jedl, jediné co sní aspoň trošku je přesnídávka. Přijde mi, že chce jen to sladké, nebo fakt netuším proč nepapá. Dávám mu hodně napít fenykolového čaje, už co začal mít ty horečky.

magda001
10. bře 2020

@monca95s Nic si z toho nedělejte, některé dětičky to tak mají, moje dcerka na tom byla stejně akorát já Tedy kojila a dcera vůbec nejedla jen a jen kojila, ale dr nám řekla že to je nejdůležitější aby pila rozhodně nenutit do jídla 😏

eithelwing
10. bře 2020

@monca95s Ono s těmi hleny se špatně jí, dýchá. Zkusila bych mořskou vodu, vyčistit nosík co nejvíc, a pak nabídnout jídlo, než se to zase zaplní. Přesnídávky jsou fajn, naše dcera je taky v době nemoci preferuje. 🙂 Hlavně pít, snad se ten kašel a rýma brzy uvolní!

zuzita15
10. bře 2020

@monca95s jestli ma porad kasel a rymu, tak proste nema chut k jidlu. Jestli ji presnidavky, davejte presnidavky (bez pridavku cukru). Dcerka je na presnidavkach v dobe rustu zubu

monca95s
autor
11. bře 2020

@zuzita15 kdyz ja se bojim ze pak nebude chtit ani ty presnidavky 😀

monca95s
autor
11. bře 2020

@eithelwing strikam mu nos vincentkou, a odsavam mu nos, ale ani tak mu to moc nejde ven, ma to asi az uplne v zadu.

zuzita15
11. bře 2020

@monca95s bude, neco jist musi, zadne dite neumre dobrovolne na hlad, urcite se to zlepsi 👍🏻😉

martt
11. bře 2020

@monca95s Věř že bude chtít. Ja jsem si s něčím podobným prošla u ročního syna. Když měl horečky a byl nemocný, tak mi jedl skoro víc jak týden jen presnidavky nic jinyho mi jist nechtěl. Tenkrát jsem to říkala doktorce, když jsme u ní byli a rikala ze kdyz to je v době nemoci a k tomu dostatečně pije, že to ničemu nevadí.