Neštovice a jejich léčba

darinaanatalka
12. únor 2017

Ahoj moje 6 ti letá dcera má už týden neštovice.. první pupínky co se ji objevily si rozškrábla,a tak se ji udělali velky škaredý až žlutý strupy které následně ztvrdly...stím sme byli u dr,a řekla že je to normální....Malá si je ale před dvoumi dnami opět omylem odtrhla..ted se ji tam udělali velké červené flekya zase jakoby strup(ještě je i vidět že je to živé) dáváme framykoin a obklady z heřmánku,příde mi že se to nelepší.. co na to jiného? Poradte Děkuji 🙂 (viz.foto)

darinaanatalka
autor
12. únor 2017

anelamates
12. únor 2017

Na neštovice se dával tekutý pudr, ne?

darinaanatalka
autor
12. únor 2017

ano to sme dávali, celou dobu,po té co sme byli se strupem u dr,řekla že už natírat nemáme.. ted mi jde o to co na tyhle rozškráblé a zarudnuté neštovice :-/

riakuk
12. únor 2017

@darinaanatalka My jsme dávaly na neštovice imazol a ten se používá i na zadeček. Je tam napsáno - proti mokvajícím, plíšňovým kožním infekcím. Třeba by to pomohla. Snad Vám poradí i v lékárně, ale je divné, že framykoin nepomáhá - jsou v něm antibiotika.

darinaanatalka
autor
12. únor 2017

Děkuji pozeptám se na to zítra v lékarně,každá rada dobrá🙂 Framykoinem to mažeme sice dva dny po rozškrábnutí..ale výsledek ač jen malý,vidět opravdu není..možná to je brzy něco očekávat..ale na ten imazol se určitě zeptám . 🙂

cell
12. únor 2017

Obě děti jsem koupala dle dr ve slabouckem růžovém roztoku hypermanganu a krásně jim to zasychalo . Dcerka měla horší průběh, se superinfekci a taky možná díky těmto koupelím nemá nikdo jizvicky

darinaanatalka
autor
12. únor 2017

O hypermanganu nám dr nic neříkala...ale mám sním také dobré zkušenosti když malá měla asi tak ve 3 letech vyrážku..tak nám to opravdu hodně pomohlo,ted nevím je hypermangan na předpis nebo ne? Ale mám tušení že ano.. děkuji.

darinaanatalka
autor
12. únor 2017

Jinak ještě malá má všechny ostatní neštovice hezky zaschlé a krásně se hojí jen až na ty rozškráblé na čele..to mě trápí:-/ ostatní jsou dobré..

jesie28
12. únor 2017

My jsme mazali pudrem a za par dni mel suchy stroupky a byl klid. Nastěstí jich neměl malej moc.

darinaanatalka
autor
12. únor 2017

Tak to my také,a celé tělo ok..jenže na tom čelíčku si to dvakrát rozškrábla a tak to vypadá :-/

martinahost
12. únor 2017

@darinaanatalka Ne ,hypermangan není na předpis, pouzivaly jsme taky na neštovice.

soyevita
12. únor 2017

@darinaanatalka Na toto bych dala gencianku

martinahost
12. únor 2017

Ale kdyz je to nad okem, tak pozor na oči s tím hypermanganem..