• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neustále plačící díte. Máte s tím zkušenost?

jo ok, v pohodě. proto je svět tak různorodý ... :grinning: a krásný
26. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
každý večer nebo ráno si vzpomene, co se mi to před rokem stalo. Jo, já jsem se narodila, jejda to bylo hroznééééé. No, taky mi to příjde přitažené za vlasy.

Hudbu si pamatovat může, tu asi mimčo slyšelo častěji a pochybuji, že kdyby se mu nějakej nářezovej metal nelíbil, tak bude každý den brečet ve stejnou hodinu, co mu to maminka pustila.

Ale jak tu padlo, každý může věřit čemu chce.
26. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aleach ty si v ráži..... :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mom, :grinning: :grinning: už budu hodná :grinning:
26. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme si prešli tým istým plač, plač, plač. Už sa smejem na vetách: naučte ho na režim, pustite mu pesničku :grinning: minule som čítala jeden článok náročné bábatka. To by som odporučala prečítat. Jednoducho sú to deti, ktoré velmi velmi často plaču. Jedine na rukách sú kludne. Nepomože žiadne vyplakanie ani nič, pretože také deti asi ani neprestanú plakat. Syna som nosil vo dne v noci sama na všetko. Ale stálo mi to za to..Pár dokt. mi povedalo, že takéto deti bývajú obyčajne v živote velmi inteligentné tak som si povedala, že ten plač nebude trvat večnost bola som rada, že je zdravý a nejak som to zvládla :wink: teraz je z neho skoro dvojročný veľký strašne rozumný chalan, vyžaduje strašne vela pozornosti ale strašne vela nám dáva!
26. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja mala plakala skoro stale zhruba do 3 mesiaca aj nejaky ten tyzden a potom prestavala plakat stale menej a menej, teraz ma 6 mesiacov a uz som ju poriadne nepocula plakat od tych troch. Do troch mesiacov som si myslela ze my vsetky vlasy vypadaju, ja som bola unavena, mala bola unavena a predavkovana sab simplexom :grinning: espumisanom :sweat_smile: :sweat_smile: a ktovie cim vsetkym, proste to bola kolika ako hrom, treba to prezit ono sa to zlepsuje, treba si len hovorit ze je to na chvilu :dizzy_face: niektore babatka to maju do 6 mesiacov ale potom je tu uz naozaj dost vynimocne, takze drzim Vam palceky
27. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek