Používáme cookies. Více informací zde. OK

Nevíte prosím někdo, co je to za vyrážku?

syfonka
30. srp 2019
Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost, co by to mohlo být za vyrážku? Syn 1,5 ji má asi týden a pomalu se mu to rozlézá, nejprve se udělalo pár pupíků v loketní jamce, kde je teď shluk menších a po těle jich má jen pár, ale větších pupenů, nesvědí ho to a má to malou tečku na vrcholu pupíku, nejsou vodnaté. Dithiaden, fenistil bez reakce, mažu sensiderm pantenem, taky nic, odvar z černého čaje, heřmánku a řapíku taky nic, sudokrem taky žádné zlepšení. Budu ráda za každou radu. uvidím...Předem d
denca033
30. srp 2019
@syfonka tak to je těžký takhle přes fotku. Asi bych radši zajela na kožní pohotovost nebo tak. Tady vám to s přesností asi nikdo neřekne.
luciebelohradska31
30. srp 2019
To vypadá jako nějaká alergie na jídlo taky to někdy mám takhle
syrinxka
30. srp 2019
@syfonka taky mi to přijde jako nějaká alergie z jídla, prášku na prani apd. Neco podobného měl maly teď ve vedrech když jsem ho namazala přípravkem na opalování a pak se spotil. Během pár dní to ale hned zmizelo.
priefi
30. srp 2019
To vypada na alergickou vyrazku, co jedl posl. 48h?
te_reza
30. srp 2019
Holka to má pořád a je alergik
syfonka
autor
31. srp 2019
Mě to přišlo jako opruzeniny, zítra zkusím všechno vyprat v Lavele, ale bydlíme v Poličce a měli jsme tu ve vodě fekálie, teď je voda nadměrně chlotovaná, tak nevím, ale zase ho to nesvědí, alergie většinou svědí ne?
eva118
31. srp 2019
Syn známých má toto z trávy- kontaktní alergie na určitou travinu. Vyskočí mu to během pár minut.

Sem začni psát odpověď...

Odešli