Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Noční děsy a léky na alergii

hanisv
24. bře 2019

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenost s nočními děsy u dětí ve spojitosti s léky proti alergii, u nás konkrétně Aerius? Jak jste to řešili? Stačila výměna léků, nebo jste je přestali dávat úplně? Děkuju moc za veškeré zkušenosti.

makronka222
24. bře 2019

Proc by to meli zpusobovat leky? Spis vypni telku doma...

te_reza
24. bře 2019

Holka má několik léků na alergii, ale děsy mívají spojitost s něčím jiným....

hanisv
autor
24. bře 2019

@makronka222 protože děsy které měl 3x do týdne po dobu dvou měsíců po vysazení Aeriusu jako mávnutím proutku zmizeli. Teď po třech týdnech braní se zase vrátili. Nechápu, proč mě hned podezírate z toho, že nám doma jde bedna od rána do večera.

hanisv
autor
24. bře 2019

@te_reza vím, že ano, u nás se nic nezměnilo, vše jak bylo, doma klid a pohoda, ve škole taky, rituály stejné a stejně je opět problém a to po opětovném nasazení Aeriusu

markyszek
24. bře 2019

Nemám zkušenost u dětí, ale tchán dostal nové léky na astma a začaly mu šílené noční můry, kdy se mu dost podrobně zdálo, jak ho někdo vraždí. Řekl to na alergologii a doktorka mu potvrdila, že u některých pacientů se to projevilo jako vedlejší účinek, dokonce ty sny měli všichni stejné.

hanisv
autor
24. bře 2019

@markyszek děkuju za reakci. Kdyby to tak nezapadalo časově do sebe, asi bych si myslela, že je to blbost, ale takhle mi to prostě nedalo se zeptat, jestli někdo nemá podobnou zkušenost. Tím spíš, že v nežádoucích účincích jsou popsány halucinace, závratě, problémy se spaním. Ještě jednou moc děkuju

markyszek
24. bře 2019

@hanisv není vůbec zač, chtělo by to probrat s doktorem a dát na alergii něco jiného, dcera měla po těchto kapkách průjem, tak dostala jiné prášky a je klid😉

akmeja
24. bře 2019

@hanisv náš malý jich taky před rokem měl pár,ale.myslim že to bylo spíš z toho,že sme měli měsíční miminko. Nakonec se to samo spravilo,protože Aerius taky užívá

hanisv
autor
24. bře 2019

@markyszek doktorka řekla vysadit a domluvit se na alergologii. Tak se musíme objednat, aby to bylo co nejrychleji vyřízené. Ikdyž nemáme nijak dramatickou alergii, ale nepříjemná je.

hanisv
autor
24. bře 2019

@akmeja já právě nenašla jinou změnu, která by v tom období mohla noční děsy způsobit. Uvidíme. Hned jak doktorka řekla vysadit, tak jsme vysadili, tak uvidím, co bude dál.

akmeja
24. bře 2019

@hanisv snad to bude tím a už se to nevrátí. U nás to bylo párkrát, ale i tak to bylo hrozný. Jinak přeji aby to rychle přešlo

hanisv
autor
25. bře 2019

@akmeja je to hrozný stav. Snad bude dobře. Děkuji za podporu. 😉

omega3zin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Sem začni psát odpověď...

Odešli