Noční svědění pochvy u 18ti měsíční holčičky. Poraďte

rkk
25. pro 2010

Maminky prosím poradte?Nevím co by to mohlo být nemá to zarudlé ani oteklé ☹

medvidek
25. pro 2010

Nevím jestli jsme měli ten stejný problém, ale naši dvouletou dceru kačenka pálila ve dne i v noci. Skončili jsme na pohotovosti, dvoje antibiotika, dětská gynekologie, stěry a nic se nezjistilo, jen nějaké bakterie. Nakonec jsme se dostali k doktorce na Bulovce na Nefrologii, popovídali jsme si, omezili jsme určitá jídla a ovoce. No nakonec se stejně nic nezjistilo a po dvou měsících to odeznělo. Ale zkušené maminy u mě v práci mi doporučili česnek. Takže jsme jedli celý týden česnek, špagety, polívku, bramboráky, atd. Na závěr musím napsat, že jsme si s tím užili pěkné peklo, byly to dlouhé dva měsíce utrpení, bez spánku. A teď jsme zjistili, že Kája jakmile začně jíst mandarinky a pomeranče, tak jí začně pálit kačka, ale zase to po chvíli odezní, takže jsme jí toto ovoce přestali dávat.

rkk
autor
25. pro 2010

díky moc za odpověd jen mě je divny že je to jen v noci ☹ přes den žádná reakce.Taky jsem si říkal jestli to není nějaká alergie na něco 😒

shaula
25. pro 2010

@rkk - pravidla říkají, že je nepřípustné zakládat duplicitní témata.

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nocni-sv...

??? 😕 Každopádně ale přeji, ať se problém podaří brzy vyřešit 😉

sicinka
25. pro 2010

Ahoj, pokud se jedná jen o noční problémy, mohl by to zapříčinit i roup dětský. On je sice v konečníku, ale u holčiček často způsobuje i gynekologické potíže (samičky vylezají večer¨a kladou vajíčka). Chytit ho děti mohou kdekoliv v kolektivu není to o špatné hygieně v tomto věku berou ještě pořád do pusy spoustu věcí.

soanpe
26. pro 2010

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nocni-sv... nač dvě témata na jeden problém?

rkk
autor
26. pro 2010

omlouvám se ještě neumím moc s počítačem ☹ nějak jsem nevěděla jak začít diskusi