• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční svědění pochvy u 18ti měsíční holčičky. Poraďte

26. prosince 2010 
Maminky prosím poradte?Nevím co by to mohlo být nemá to zarudlé ani oteklé :frowning2:
25. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jestli jsme měli ten stejný problém, ale naši dvouletou dceru kačenka pálila ve dne i v noci. Skončili jsme na pohotovosti, dvoje antibiotika, dětská gynekologie, stěry a nic se nezjistilo, jen nějaké bakterie. Nakonec jsme se dostali k doktorce na Bulovce na Nefrologii, popovídali jsme si, omezili jsme určitá jídla a ovoce. No nakonec se stejně nic nezjistilo a po dvou měsících to odeznělo. Ale zkušené maminy u mě v práci mi doporučili česnek. Takže jsme jedli celý týden česnek, špagety, polívku, bramboráky, atd. Na závěr musím napsat, že jsme si s tím užili pěkné peklo, byly to dlouhé dva měsíce utrpení, bez spánku. A teď jsme zjistili, že Kája jakmile začně jíst mandarinky a pomeranče, tak jí začně pálit kačka, ale zase to po chvíli odezní, takže jsme jí toto ovoce přestali dávat.
25. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky moc za odpověd jen mě je divny že je to jen v noci :frowning2: přes den žádná reakce.Taky jsem si říkal jestli to není nějaká alergie na něco :unamused:
25. pro 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rkk - pravidla říkají, že je nepřípustné zakládat duplicitní témata.

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nocni-svedeni-pochvy-u-18-mesic-holcicky/

??? :confused: Každopádně ale přeji, ať se problém podaří brzy vyřešit :wink:
25. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pokud se jedná jen o noční problémy, mohl by to zapříčinit i roup dětský. On je sice v konečníku, ale u holčiček často způsobuje i gynekologické potíže (samičky vylezají večer¨a kladou vajíčka). Chytit ho děti mohou kdekoliv v kolektivu není to o špatné hygieně v tomto věku berou ještě pořád do pusy spoustu věcí.
25. pro 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
omlouvám se ještě neumím moc s počítačem :frowning2: nějak jsem nevěděla jak začít diskusi
26. pro 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek