Nosní mandle - Oblastní nemocnice Kladno - ohlasy atd.

elucinka
1. bře 2012

Ahoj maminy, příští středu jdem s Adamem na trhání nosní mandličky do nemocnice v Kladně. Máte nějaké zkušenosti? Kolik se za zákrok platí? Jak to tam je s přístupem k dětem? A jak to případně snášely vaše robátka?

lojzina
1. bře 2012

@elucinka my zkusenosti mame ale nejsme z Kladna,tak jestli te neco zajima,pisni

michaelka83
6. čer 2013

@lojzina Ahojky, můžu se zeptat, jak to u Vás probíhalo? Taky uvažujeme o tom, že by malý šel na operaci mandle do Kladna. Děkuji

lojzina
6. čer 2013

@michaelka83 ahoj,no jak-prijali nas den predtim,bylo to pred rokem a pul asi....musim hodne vzpominat 😔 .hodne sme o tom s malym mluvili takze vedel co ho ceka-asi pul h predtim dostal oblbovaci sirup,pak pro nas prisli,doprovodila sem ho pred sal,rekla ze si pro nej za chvili prijdu a bylo.jeste mu teda predtium ukazali dych.masku,aby se s ni seznamil...po operaci sel na pooper.pokoj,po narkoze hodne vyvadel,mel rozmaz.videni,plakal,chtel pit,nic moc zazitek,ale byla tam holcina asi o rok jeste nmladsi a ta byla v pohode,zalezi jak to komu sedne.pak teda znova usnul,jeli sme na nas pokoj,kde dospaval.,a odpo uz mohl po lzickach tekutiny.jo a musel mit kolem krku satek s ledem,kvuili krvaceni.ale docela ten 1.den usel,v noci taky pohoda,a dalsi den sme sli domu.doma zpocatku kas.strava,klid.rezim.A muzu rict ze nam to pomohlo,nehuhna,mluvi krasne.ale je teda alergik,takze nekt.potize pretrvavaji 😖 .mate ji moc zvetsenou?Na m dr pred operaci rekla ze jdeme za 5 min 12.

michaelka83
6. čer 2013

@lojzina No, má jí prý lehce zvětšenou, jenže má už tři měsíce vkuse rýmu, od března měl už třetí antibiotika!☹ Je celý zahleněný. Ale rýma mu neteče, má jí jakoby vevnitř. Mudr.nejdřív myslela, že je to alergická rýma, takže jsme zvýšili dávku Aeriusu na dvakrát denně - a nic, nepomohlo to. ☹ Takže nás poslala na ORL a tam mi řekli toto. Přemýšlela jsem nejdřív o laseru, už jsme dokonce objednaný i v Modřanech, ale teď přemýšlím,že to zruším a půjde na "klasiku". na laser jsem totiž četla nic moc recenze. Hlavně se mi nelíbí,že by malý nebyl po narkoze pod dohledem. 😒

lojzina
6. čer 2013

@michaelka83 tak ale stejne,byste sli az na podzim,uvidis,nekdy to pres leto pry splaskne...my byli koncem rijna.Pokud vam dr rekla jit,tak bych sla,znama se tomu brani,pouzivaji a zkousi kdeco aby se vyhli operaci,sice ,,to" na chvili zabere,ale malemu se rymy a pod. porad vraci 😒 .Urcite malemu ppomuze kdyz tam budes s nim. 😉

michaelka83
6. čer 2013

@lojzina Tak už jsme objednaný, na konec července🙂

lojzina
6. čer 2013

@michaelka83 budu drzet palce,at to zvladnete!!!! 😉 😉