Nové Pampers s aloe. Syn má po nich asi vyrážku

mi83
30. pro 2009

Denískovi se na tělíčku udělala hrozná vyrážka - pupínky úplně všude, někde slité až do takového červeného fleku. Podlle doktora jde o kontaktní dermatitidu. Pořád jsem pátrali, z čeho by to mohlo být, až včera mne napadlo, že zhruba od té doby, co se to objevilo, jsme začali používat ty nové Pampers. Vyrážka začínala na stehýnku a dole na bříšku.
Prosím, máte někdo zkušenost s alergicou reakcí na pleny, konkr. na tyto nové Pampers s balzámem s aloe? Je vůbe možné, že se vyrážka (pokud by to bylo z toho), rozšířila na celé tělíčko?
Dnes jsme pořídili jiné pleny. Jen nevím, do kdy by mělo vidět zlepšení ☹ Jsem z toho už smutná, Denyho to svědí a je mrzutý ☹

spalka
15. bře 2010

korbicka no nic, vyhodit ☹, my pouzivame pampersky, ale nenapustene, z tych napustenych vselicim nemam dobry pocit, preco by mali plienky vonat? 😉 moja mala sa zas nedavno vyhadzala z huggies na chrbatiku, tam kde je ta gumicka a ked bola malinka tak z obruskov pampers s aloe vera

janyka
27. bře 2010

Tiež sme mali problém s pamperskami. Momentálne však máme problém s parfemovanými obrúskami.Manžel kúpil omylom a malý sa po nich nepekne vysypal ☹

ceja
28. bře 2010

korbicka na to drsne som najprv skusala krem na bradavky z dm-ka (svagrina zase vajicko z Oriflame), pekne to zislo asi za 3 -4 dni, ale mame to znova, teraz davam imazol a krasne jej to odchadza uz po dvoch dnoch a ma hladulonku kozu.. len som zvedava, kedy sa jej to vrati 😝 .. a stale bojujume so zacervenanym zadockom v podstate od narodenia a teraz ma 5 mesiacov, ale s tym som pomaly v koncoch.. asi zmenim plienky, lebo ine ma uz nenapada.. nemali ste s tym problem niektora??

desnice
21. únor 2013

ahoj,chtela bych se vratit k teto diskuzi.Resim vyrazku u sve 3mesicni dcerky.Hodne mi to pripomina,co se tu resi.Nejdriv pupinky v barve kuze,pak to zcervena az barva strupu-to uz se asi hoji...zacalo to kolem kolinek, pak na lytka, ted osypane cele nozicky i stehynka....pod plinou ale nic!! Muze to byt z plinek???? Pouzivame taky ti diskutovane Pampersky dekuju moc