Odstáté uši, máte zkušenost s operací?

sylvar
28. srp 2012

Ahoj, má někdo zkušenost s přišitím uší u 5 letého dítěte?
Jak to probíhá, jaké jsou objednací doby, jak dlouho to trvá, prostě vše, co je kolem toho třeba.
Mě řekla u nás na dětském, že si mám zavolat do Motola na ORL, nic víc
díky Sylva

kepaja
16. únor 2016

Dobrý den, mohu se zeptat, jestli jste na operaci byli a kde ? A jak to probíhalo ? Děkuji Pavlína

pajuska87
6. bře 2016

@kepaja my se na to chystáme zeptat u pediatra, od kamarádky vím, že se potřebuje doporučení a dělali jim to ve Vinohradské nemocnici, dcerka byla starší myslím 9-10 let

kepaja
6. bře 2016

@pajuska87 Děkuji za info. Synovi je 7 let. Vím, že pojišťovna to proplácí do 10 let. V 1 roce jsme byli na operaci ušního boltce na Vinohradech a tam nám říkali, že syn bude adept na přišití uší, ale že to dělají nejdříve v 6 letech. Teď je ve druhé třídě a doposud mu to nevadilo a operaci nechtěl. Spolužáci ve třídě jsou v pohodě, ale starší děti v družině měly nějaké poznámky. Tak jsem to zase začala řešit.

magdalenax
6. bře 2016

Osobně, rozhodně bych nechala dítě toto podstoupit, moje sestřenice na této plastice byla také, nevím, jak dlouho nosila po operaci šátek, jestli tři dny, týden..., či víc, to fakt už nevím. Znám paní, která se mnou chodila do autoškoly, měla krásnou holčičku, ale ta malá měla opravdu uši, že by mohla obracet vítr. Všichni známí jí říkali, aby s ní šla..., že to platit nebude, jenže pro ni bylo pohodlí asi lepší řešení, ani nevím, jak je ta malá na tom dneska... . Možná si zákrok v dospělosti zaplatila sama, ale prostě nechtěj číst, co si o té její mámě myslím, nebudu to prostě psát

pajuska87
7. bře 2016

My jsme teď holky byli na kontrole u pediatra a řekl, že se mám ozvat přímo na plast.chirurgii co potřebují a tak, tak jsem psala e-mail, protože nespěcháme a uvidíme 🙂