Operace ledviny v Olomouci, podělte se o zkušenosti

cerberos1306
24. zář 2016

Zdravím všechny,
mohl by se se mnou někdo podělit o zkušenosti s operací u dítěte na dětské klinice v Olomouci? Nejlépe někdo, čí dítko operoval doktor Šmakal.
Moc děkuji 🙂

cerberos1306
autor
24. zář 2016

Nikdo nic? ☹

libuse80
25. zář 2016

Dobrý večer ,ano ja se svami podelim 🙂,,mam syna je mu rok,už když byl v bříšku měl jednu ledvinku větší.Narodil se a museli jsme projit veškerými vyšetřením a nakonec to dopadlo tak že musel ve 5 měsících na operaci kterou prováděl DR.Smakal.:-)operace se zdařila a můj malinký je zcela v naprostém pořádku a zdráv 🙂za co moc děkuji Dr Smakalovi ten se sám divyl na kontrole že se to tak krásně podařilo 🙂.Omlouvám se za slohovku 🙂.

lucy_89
25. zář 2016

Ahoj syna pan doktor operoval 2x a byli jsme moc spokojeni. Syn je nyní zdravy 🙂 klidne mi napis soukromou zprávu, vse ti reknu co te bude zajimat 🙂

cerberos1306
autor
2. říj 2016

@libuse80
@lucy_89
Moc děkuji za děvčata za zprávičky, dnes nás konečně pustili z nemocnice. Již po třetí hospitalizaci, kvůli bakteriím v ledvině. Můžete mi prosím napsat, jak probíhá hospitalizace v Olomouci, na co se připravit atd. Vůbec netuším, jak to bude ☹

libuse80
3. říj 2016

Nevim jak to myslíte,Hospitalizace normal,pokud jde dite na operaci v den operace musite odejit a jak mile ho pusti na normalni pokoj tak uz tam muzete být sním.samozřejmě i kdyz bude na Jipu tak muzete docházet 🙂.

cerberos1306
autor
4. říj 2016

@libuse80 Zajímalo mne, jak probíhá plánovaná operace a přijetí. Kdy mohu být s miminkem, jaký je nastavený režim, kdy nás dají na společný pokoj... Odpověď už jsem dostala v sz 🙂

lenisek35
4. říj 2016

já neležela v olomouci ale operaci ledvin mám za sebou ... Asi jako každá operace to není nic pěknýho, ale musím říct, že jakmile je to za Tebou a už jsi po operaci doma, je to velká paráda.... Hlavně pokud máš nějaké problémy, tak odezní a už se nikdy nevrátí... Tak držím palce aby Ti to dobře dopadlo..🙂