Opruzeniny, co se vám osvědčilo?

huremsultan
24. lis 2015

Ahojte maminy,asi to všichni znáte opruzeniny.Já jsem matka tří ratolestí,ale stím posledním 2měsíčním prckem si nevím rady jsme opruzeni ale né na zadečku ale okolo genitálií.Vyzkoušela jsem snad všechno co znám a co zabíralo ale u tohohle nezabírá nic a ani doktorka neví jak mi poradit.Tak se ptám vás maminy zda neznáte nějaký trik krémy koupele cokoliv se vám osvěčilo.Předem děkuji huremsultan ☹ ☹ ☹ 😉

janawei
24. lis 2015

Ahoj. Hm, předpokládám, že jako zkušená mamča jsi nepoužívání klasických vlhčených ubrousků, omývání čistou vodou a časté větrání zkoušela? Našemu prckovi se i přes tato opatření opruzenina občas udělala, hlavně přes léto, a to i na místě, který trápí vás. Myslím, že to není u chlapečků nic neobvyklého. Jediné, co jsem na to zkoušela a vzhledem k výsledkům u toho i zůstala, je Měsíčkový kojenecký krém od Weledy. A navíc se mi na radu kamarádky osvědčil i na potničky. A nemusíš mít strach, že bys na něj plácala nějakou chemii, je to čistě přírodní produkt a nedávno jsem zjistila, že už ho vyrábí 30 let 🙂. Ať se vám to brzy zlepší!

petrajurinova
24. lis 2015

Když byl náš mladý miminko a měl podobné problémy pomáhala koupel ve vlažném velmi silném černém čaji. U holčičky zase zabíralo potírání odstříkaným mateřským mlékem.

pampalin
25. lis 2015

Já pleskám v řepíku a mažu Pityolem, slabounce.

huremsultan
autor
26. lis 2015

holky já vám děkuji za radu,ale pořád nic nezabírá.Pytiol zkouším už od pondělí a nevidím že by se to lepšilo.Asi budu muset k nějakému odborníkovi.Uvidíme ještě počkám 😉 😉 ☹

pampalin
27. lis 2015

A Imazol?
@huremsultan

petrajurinova
27. lis 2015

@huremsultan psala jsi, že už jsi to konzultovala s doktorkou a za další tři dny od zveřejnění otázky se to přes všechnu snahu nezlepšilo, já osobně už bych s tak maličkým dítětem nečekala a vyrazila bych na kožní, dermatolog snad pomůže, v téhle oblasti má více zkušeností a znalostí než pediatr. V nejhorším může krátkodobě aplikovat i kortikoidy, které ti dětská doktorka nenapíše.

markyzka84
27. lis 2015

@huremsultan u nas urcite sebamed..ale jinak obecne bych rekla ze po pemprskach se male opruzeniny skoro nedelaly po jinych ano

petrajurinova
27. lis 2015

@markyzka84 @huremsultan to je taky fakt, že někdy to chce vyzkoušet více druhů plenek, každému dítěti vyhovují jiné, to v čem byl kluk v pohodě měla holka prdelku jak vařený rak a naopak plenky které jsem na kluka oblíct nemohla, protože se osypal v okamžiku kdy se dotkly kůže, byly u dcerky naprosto nejlepší.

topinambur
27. lis 2015

Ahoj, já používám sudocrem, kupuji v lékárně, prozatím jsem spokojená 🙂

huremsultan
autor
27. lis 2015

@topinambur ten jsem zkoušela a bohužel ale děkuji za radu

huremsultan
autor
27. lis 2015

Už jsem se domlouvala s doktorkou na kožním a uvidíme jak dopadnu.Dám vám potom vědět jak jsem dopadla.Plenek jsem vyzkoušela hodně a nic i látkové po užívám vyvařuji a žehlím o sto šest.Proto jsem napsala jsem .Děkuji vám všem za rady,držte mi palečky jak dopadnu 😉 😉 😉 😉 😉

lucilid
27. lis 2015
Uživatel lucilid je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucilid.

ahoj, u nás se osvědčil měsíčkový krém od Weledy,kupovala jsem v DM za 150,- a za den bylo po opruzeninách 😉

huremsultan
autor
27. lis 2015

@lucilid vyzkouším,děkuji za radu 😎 😉 😉

lucilid
27. lis 2015
Uživatel lucilid je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucilid.

není za co, zkus, uvidíš, snad pomůže, akorát první den jsem dávala docela silnou vrstvu ....

klarunkapus
23. únor 2016
Uživatel klarunkapus je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klarunkapus.

Taky na tom nesetrim, nechci aby moje holcicka pak trpela

liduska66
29. únor 2016
Uživatel liduska66 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od liduska66.

Taky na tom nikdy nesetrim a davam vetsi vrstvu, je to trochu prevence