Otlak na patě a výrustek

astyna
23. srp 2018

Dobry den, prosim o radu. Synovi (necele 3R) se na pate udelal vyrustek viz foto. Domnivam se, ze by mohlo jit o bradavici, nebo me napada kuri oko. Na kozni se chystam pristi tyden, nyni mazu 3x denne ricinovym olejem, ze to mozna zmizi samo. No dva dny a beze zmeny. Na dotyk je to tvrde a do hloubky. Ma nekdo zkusenost, co to je a co s tim?

calvac
23. srp 2018

@astyna Ja mela neco podobneho kdysi. Byl to normalne otlak z bot,ale zmizel mi asi az po roce. Ale jestli je to u tveho syna to same,nevim. Vypada to na pohled stejne.

anina32
23. srp 2018

@astyna Je to bradavice.

fyii
23. srp 2018

@astyna to nevypada jako otlak to vypada jak bradavice. v lekarne na bradavice prodavaji cosi, jmeno jsem zapomela, stoji to cca 100 a funguje to bezvadne. dvakrat denne nanest steteckem, ktery je soucasti(vypada to jak bezbarvy lak na nehty) a ona se jakkoby vyloupne a ztrati a celkem rychle. Vypalovani tek.dusikem je silne neprijemne, boli a nekdy je treba ho opakovat. tot moje zkusenost. snad to pomuze.

astyna
autor
24. srp 2018

díky holky 🙂

vendelinka08
24. srp 2018

@astyna to je urco bradavice...nam na to pomaha Lapis tycinka...

astyna
autor
28. srp 2018

Holky,tak je to kuri oko. Mazu saliciovou masti a droli se to ven...uz tam ma tak polovinu.