Pamycom na rýmu. Můžu kápnout i do ucha?

monik111
23. únor 2023

Prosim o zkusenosti. Mala(5let) ma zelenou rymu, mudr nam napsala pamycon. Kapem od obeda. Ted knuci, ze ji boli ousko. Muzu ji kapnout i do ucha, aby se neco nerozjelo? Pohotovost uz nemame. Dala jsen Nurofen, ale rada bych neco i do toho ucha. Vim, ze jsou i do ucha, ale vzdy jsme do ucha dostali Otobacit a Pamycon vzdy jen do nosu. Tak vaham. Moc dekuji za reakce

zelenaesmolda
23. únor 2023

@monik111
A neboli ji usi proste z te rymy?Vsak dutiny jsou propojene

ludanlu
23. únor 2023

Pokaždé když nám píše Mudr pamycon, říká kapnout i do uší. Takže můžeš.

monik111
autor
23. únor 2023

@zelenaesmolda prave nevim🙈na usi celkem trpime, takze bych se ani nedivila. Jen ted uz s ni nemam kam jit a mam jen ten Pamycon. Jen nemam zkusenost…nikdy jsme ho do usi nedostaly🙉vzdy jine kapky a Pamycon do nosu…tak vaham🤔

monik111
autor
23. únor 2023

@ludanlu moc diky, nebyla jsem si jista. Abych neco nepokazila😊

sorboni30
23. únor 2023

@monik111 uši jsou prodloužený nos . Tak mi to řekl dr.na ORL. Udržovat nos čistý a budou dobre uši. Jakmile má dítě rýmu, striknout mořskou vodu, vysát vysmrkat a pak pamycon nebo sprej k tomu určený.. takový návod jsem dostala a držím se ho a vše ok. Jinak Pamycon jsou ATB takže i do ucha. Taky inhalovat Vincentku.

denisq
23. únor 2023

@monik111 Pamycon je do ucha ( za mě i do nosu ) úplně zbytečný. Přes celistvý bubínek do ucha neprojdou.

denisq
23. únor 2023

@monik111 A otobacid neléčí zánět, ale doporučuji se kvůli analgetickemu efektu. Úmrtí bubínek a dítě ouško pak tolik nebolí. Synovi jsem od víkendu kapala Otipax