Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Píchání náušnic - jak to vaše holčičky snášely?

nikolka2017
5. čer 2018

Ahoj meli vaše holčičky nějakou reakci po píchání uši?

luj89
5. čer 2018

jakou reakci mas na mysli? Nic tskoveho se u nas nekonalo. Jedinou reakci byl
ac.

andrejkabarankova
Autor odpověď smazal
Zobraz
patmouse
5. čer 2018

Ja ji nechala nausnice nastrelit u odbornice,ktera se na to specializuje a bylo to bez problemu. Ani nezabrecela, zadne komplikace nebyly, vubec si na to nesahala, nic ji nevadilo a krasne se ji ouska brzy zhojila.

bartakova_veronika
5. čer 2018

já jsem malé nechávala naušničky nastřelit u dětské doktorky - neboli sestřičky 🙂 a žádné problémy neměla .. krásné se zahojilo a vše bylo OK ... sice trošku víc plakala při nastřelení ale pak hned usnula a byla po vyspání čilá a spokojená 🙂 ale já jí je dávala později než se běžně dává, protože byla malinkatá a ty ouška na to nebyli natolik velké aby to šlo hladce nastřelit 🙂

adau
5. čer 2018

Ne, mazali jsme podle pokynu a vsechno ciste a zahojene bez komplikaci. Rvala, to ano, ale za chvili usnula a pak o tom uz nevedela☺

bartakova_veronika
5. čer 2018

@adau měli jsme to úplně stejně 🙂

iulia
5. čer 2018

já jsem nechala malé naušnice nastřelit u pediatra (nastřelovala mladá lékařka), bylo to rychle, bez reakce, ani jsem nemusela mazat.

pomoztekacence
6. čer 2018

Mala poprvé jen chvíli plakala,a bylo musí se hlavně soustředit na něco jiného.Reakce nebyla žádná,jen asi po čtyřech měsících nám dírka začala hnisat,ouško se nějak malo natrhlo,možná pres svetr,ale me samozdrejmne napadlo nausnici sundat a čistili jsme lihem nebo peroxid ostatně je to to stejně přibližně.No ale ouško nám kvůli sundání náušnice zarostlo a museli jsme znovu nechat propichnout, tentokrát už to bylo bez place