• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plně kojené dítko nekakalo víc jak 14 dní

24. července 2013 
Stalo se některé mamince, že by její plně kojené mimčo nekakalo víc jak 14 dní? Je možné, že i po tak dlouhé době všechno spotřebuje? Nikča je usměvavá, v pohodě, krásně papá i přibírá, ale už hrozně dlouho nekakala. Nepomáhají masáže, po glycerinovém čípku z ní vyšla úplná trošička. Doktorce se to nezdá, tak k ní zítra musíme :frowning2:. Myslela jsem si, že kdyby měla nějaký problém, plakala by bolestí bříška...
23. črc 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím 14 dní mi přijde teda dost už :-/ to já bych u doktorky byla už dávno
23. črc 2013 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Většinou se uvádí, že u plně kojených dětí nemusí být stolička cca 10 dní...tohle mi taky přijde už moc....snad bude maličká v pořádku...ale zase jestli je vše v pořádku, tak opravdu možná vše prostě spotřebuje....zvlášť, když ani čípek "nezabral"....prostě nemá co kakat
23. črc 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
14dní je už docela hodně :frowning2: my jsme teda už dvouleťáci, ale máme podobnou zkušenost s čípkem. Zkuste koupit Easy Lax, přírodní projímadlo, můžou i kojenci, to nám zabralo hned :slight_smile: zkuste se pozeptat v lékárně :slight_smile: k dr. bych taky zašla :slight_smile: držím palce
23. črc 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak můj Štěpka když byl malinkej a plně kojen, tak taky kakal jen tak 2x do měsíce....většinou to bylo kolem 10dní, ale nebylo vyjímkou že nekajdil i těch 14 dní.....a jelikož byl spokojenej nic ho netrápilo doktorka řekla, že je hold dobrý strávník a skoro všechno mlíčko stráví a proto kajdil takhle málo...takže za doktorem klidně zajdi,ale určitě se nemusíš strachovat pokudje jinak vše jak píšeš ok..:slight_smile:
23. črc 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no já naopak říkám, že to možný je, u nás to taky tak bylo a žádnej problém. Sama říkáš, že malá je v pohodě, tomu věř, že děti jsou na bříško citlivé a kdyby něco, nebyla by taková, jak píšeš..kdykoliv jsem o tom někde četla, holky psaly třeba i delší dobu, co si plně kojené dítě "nedošlo". Do určitýho týdne by měly chodit aspoň jednou za den (je to i ukazatel, že mají dost mlíka), ale pak (už si nepamatuju...nějak se mi zdá, že šest týdnů, ale nechci kecat) už je "normální" cokoliv od několikrát denně po X dní nic.
No z Tebe ezendusko musí mít dr. radost:slight_smile:.. Ale ne, já taky chodím s každou blbostí, ale zrovna toto..kdekoliv si přečteš, že být může a indikátor je chování mimča.
Žádný projímadlo prosím tě nekupuj... dneska se řeší vše v lékárně:slight_smile: Masakr. Všichni řeší, jak děti nejsou podle tabulek, co se týče vývoje,měsíc žádná míra..ale tady že by deset dní bylo dobře a 14 už ne.. no já nevím, zvaž sama:slight_smile:.
23. črc 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No u nás bylo normální tak 10-12 dní nekakat u plného kojení. Jednou se stalo, že jsme nekakali i 15 dní. A vše bylo v pohodě. S nástupem příkrmů se to upravilo.
24. črc 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek