Po týdnu braní ATB ho stále bolí ucho, je to možné?

maevy
28. led 2015

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat. Syn 4,5 roku bere už týden ATB na zánět středního ucha - byli jsme na ORL. Pořád si stěžuje,že ho ucho bolí. Nepíchali mu ho. Bere Amoksiklav, kapeme Otobacid. Na rýmu kapky Sinupret a do nosu Nasivin.

Je to vůbec možné??

Děkuji

terinda
28. led 2015

Ano, je.
Naše zkušenost. Dceři píchli v pondělí uši, dostala atb na týden. Za týden v úterý na kontrole ok, ve středu jí chytlo jedno ucho a opět píchání .... bohužel se to vrací 😖

Teď tam má pořád nějakou hladinku a dr. doporučuje nechat odstranit nosní mandli 😝

mandala
28. led 2015

@terinda Nechci radit, ale my byli na odstranění mandle kvůli tomuto problému 2x a úplně k prdu. ☹

mandala
28. led 2015

@maevy Je možný, že nakonec ho budou muset přece jen píchnout. ☹

terinda
29. led 2015

@mandala jak 2x? Poprvé ji nedostranili dobře? 😕

Já se tomu chci, pokud možno, vyhnout 😒

Ale většinou jsem se dočetla, že to dětem pomohlo.

mandala
29. led 2015

@terinda No, oni ty mandličky dorůstají, takže asi za 2 roky jsme šli znova. Tak já vám přeji, aby to pomohlo, nechci tě zrazovat, vím, že někomu pomůže a někomu ne. 😉

terinda
29. led 2015

@mandala nosní mandle dorůstá?
Já mám informaci že ne, tak nevím 😕

mandala
29. led 2015

@terinda No já nevím, jestli jsou ted třeba jiný metody, my jsme byli před 6 lety a mandle dorostla. A znám víc dětí, co bylo na vyndání nosní mandličky víckrát.

kasparka1
29. led 2015

tak to bude asi na píchnutí... od kamarádky malá dcera byla píchat ouško a přišli domů a v ten moment ji začalo bolet ucho i druhý, tak jeli zas a píchli ji ho taky. Přesouvá se to ☹

maevy
autor
29. led 2015

ahojte,
tak jsme rano byli na kontrole na ORL a říkala dr., že už to má dobrý. Jenom trochu zarudlé a to ho bolí, tak máme pokračovat s Vincentkou a Otobacidem.
Doufám,že to pomůže a celý příběh šťastně skončí...

Děkuji za radý!