Podpora imunity u dětí. Co pomohlo?

k2792017
5. srp 2023

Ahoj holky, vy, co máte hodně nemocné děti, vypozorovaly jste, co by aspoň trochu pomohlo a podpořilo imunitu? Jsem už zoufalá, myslela jsem, že aspoň s koncem školky staršího syna to na chvíli přestane, nechodíme do žádných vnitřních heren a bazénů, pohybujeme se jen venku a na hřištích, ale stejně v červenci měli kluci záněty ucha a teď mají streptokoka v krku. Většinou je jen týden (a někdy ani to ne), co jim nic není a začne to znovu. Jsem těhotná, vše od nich chytím a hrozí mi už čtvrtá antibiotika… ☹ Měli jsme Multisanostol a Imunoglukan. Díky za rady!

kakba
5. srp 2023

Asi se ti moje odpoved nebude libit, ale za me musi proste z toho vyrust. Kazdej sirup jsou vyhozene penize a hlavne je to plne cukru. Takove placebo. Nicmene, co jsme poridili saunu a chodi plavat a nepretapime doma a neoblikam, aby se holky zpotily tak mladsi bez rymy vydrzi dyl nez bejvalo.

gdpr
6. srp 2023

Nám pomohli echinaceove kvapky od Imunit +pri každom náznaku choroby nasadím deťom Hlívu a kalobu, niekedy choroba po 2-3 dňoch prejde ale fakt to treba podchytiť včas. V zime samozrejme dávam Dčko. Ale nemôžeš to brať tak, že existuje zázrak vďaka ktorému dieťa nebude vôbec choré ale bude ľahší priebeh a kratšia choroba. Inak čo nám ešte pomáha je, že chodime v kazdom pocasi aj v daždi, snehu... vonku a snažím sa deti otuzovat najmä v zime neprekurujeme izby a nepreobliekam deti az tak, že prídu spotené domov.

lenulen
8. srp 2023

@k2792017 delam detem u xlet kazde rano caj s medem, rybi tuk na lzicku (zajidaji gumovym medvidkem) no a martanky (to jen pro doplneni). Letos v lete meli oba teda anginu (to bude tim pocasim,npry to hodne radi). Jinak byvaji sikovni. Deti si musi vybudovat imunitu, ale vetsinou po prvnim roce ve skolce uz to byva lepsi.

tereza_hru
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
k2792017
autor
2. zář 2023

@kakba Díky, nechodily mi upozornění, tak jsem si toho všimla až teď. Vím, že zázrak neexistuje, ale už jsem asi zoufalá a tonoucí se i stébla chytá 😀. Syn byl ve školce druhý rok a bylo to horší než ten první a ne rýmičky nebo kašlík, ale teploty třeba 2 týdny, samé záněty ucha, angíny, rozsypeme se na měsíc celá rodina…

k2792017
autor
2. zář 2023

@tereza_hru Díky, mrknu na to 🙂.