Preparáty na podporu imunity dětí, poradíte?

jetynka
3. pro 2012

Maminky mám dotaz. Mám děti ve věku 5let, 3roky a 10měsíců, chtěla bych jim koupit nějaký přípravek v lékárně na podporu imunity, teď nemám na mysli marťánky a ty různé gumové vitamíny ale přímo volně prodejné léky.
Doktorka dětská mi neporadila, prý to není zapotřebí ale když mám toho 3letého doma už 6.týden ze školky tak asi něco třeba bude. pořád je nemocný - kašel rýma apod. Ta starší se zatím drží ale chtěla bych jí taky něco dávat preventivně a té nejmladší taky, jen nemám zkušenosti od kolika let ři měsíců se může něco takového dávat, díky moc za radu.

peula116
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kecafon
29. zář 2021

Malé jsem loni na zkoušku koupila Imuno Protect, je to dětská varianta, já mám pro dospělé.Dá se říci, že to celkem pomohlo, aspoň tedy nebyla více nemocná, spíš jí trápily rýmy a občas kašel, ale dalo se to.Koupím to i letos, nestojí to tolik a složení nám vyhovuje.

ivamisova
8. led 2024

Ahoj maminky, nám moc pomohol sirup na imunitu Bimbi Forti, doniesla ho dcérke moja kamarátka z Italie a je super chutí výborne aj pomáha. Od záři chodí do predškolky a musím "zaklopat" ani raz nebola nemocná. Sem tam zakašle alebo má soplík, ale zvýšim dávku a do dvoch dní je po starostiach🙂 tak odporúčam.
A už je táto firma aj na českom trhu a majú aj iné dobré produkty...hlavne čisto bylinné takže žiadna chemia🙂, tak sa majte krásne a buďme zdraví
https://eshop.bbhc.cz/erbenobili/