Prevence proti poškození kloubů, přípravky s kolagenem

21klara21
7. čer 2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s přípravky s kolagenem z lékárny, které se dají úžívat jako prevence proti bolesti či poškození kloubů? Děkuji, Klára

kajalka
7. čer 2016

Je to jen byznys. Doporučuju nejlepší podobu - sulc a tlačenku, k tomu přiměřený pohyb s přiměřenou váhou.

petraou
7. čer 2016

@21klara21 Ja mam skvele zkusenosti s colafit junior, prestalo me po nem bolet koleno a beru ho dal prave jako prevenci, muzu jen doporucit, v lekarne urcite reknou vic.

bachovy_esence_poradna
7. čer 2016

pozor na různé přídatné látky, mnoho doplňků stravy spíš organismus ve výsledku zatěžuje 😉

jinak mně s bolestí kloubů pomohlo
- posílení svalového aparátu
- pravidelný pohyb
- snížení pH organismu
- čínská medicína

zlepšilo se mi tím zdraví celkově a hlavně se řešila příčina, která je často někde úplně jinde než v kloubech samotných 😉

mogwaika
7. čer 2016

@21klara21 a jsi si jistá, že bolesti jsou kloubní? Máš za sebou vyšetření na revmatologii? Měla jsem obdobné problémy, ale mám Raynaudův syndrom - postižení jen na drobných kloubech( klouby bolí následkem toho, že se mi uzavírají žilky a cévky). Určitě to chce vyšetření

saruskas
28. črc 2016

Já používám na klouby Klokan S.O.S. , hodně se hýbu a to mi hodně pomáhá.

21klara21
autor
31. srp 2016

@petraou Colafit jUnior znám, moje sestra ho dává dětem a moc si ho chválí, synovce po něm přestaly bolet nohy, ale dává jim ho spíš jako výživu. Je ale pro děti, já bych pro sebe spíše zvolila něco pro dospělé. O tom Colafitu se hodně píše, tak se optám v lékárně, díky 🙂

krealeaa
10. led 2017
Uživatel krealeaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krealeaa.

Zdravím,
máte někdo zkušenosti s přípravky na klouby, které jsou původně určeny pro zvířat, ale je to vkastně čistý kolagen, takže to samé jako je třeba colafit.
Jmenuje se to Alavis https://www.benu.cz/alavis

emilkamilka
12. zář 2018

který z těch Alavisu je pro lidi nejlepší?

sabca21
16. dub 2020

já bych místo toho zvolila klouby flexi, s těma máme v rodině dobrou zkušenost