Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Projevy alergie na bílkovinu kravského mlíka?

gabriella84
9. led 2014

Syn 4měsíce neustále pláče tak jako-by narazově je takový plačtivý už od miminka.Objevil se mu ekzém ve dvou týdnech ale naštěstí odezněl.Není kojený protože jsem měla po porodu komplikace a přišla o mlíko už v porodnici byl na UM a pak nám doporučily vyzkoušet kojit jenže se to už nerozjelo a v jeho 6ti týdnech jsem přišla o mlíko uplně ☹. Vyzkoušeli jsme snad 10druhů mlék.Jediné po čem se mohl vykakat a nebyl žádný problém bylo Hipp combiotic.Ze záčátku přibíral dobře i 1500g za měsíc ale ted přibral za týden jen 30g a za měsíc 600g.Jelikož se jeho zuřivost stupnuje jak už pěkně spinkal i v noci tak teď nespí skoro vůbec.Tak nám dr doporučila vyzkoušet mlíčko Alergic care nebo nestlé AL 110 kvuli bilkovině kravského mléka. Myslíte že toto mohli být projevy alergie už dřív?Na alergologii jsme byli a včera mu brali odběry krve.
Já jsem alergička a Astmatička.Dcera alergička.Prostřední syn má alergie a slabší Astma ale nikdo z nás nemá potravinové alergie
Děkuji za komentáře a za rady.

katyxq
9. led 2014

Ano mohly to být a pravděpodobně byly to projeby alergie na BKM - jen v tom má dr. zmatek (smutné ☹), AL110 je UM bez laktózy, ale bKM obsahuje!!!!
https://www.modrykonik.cz/forum/detske-zdravotn...
https://www.modrykonik.cz/forum/detske-choroby-...
A posílám pozvánku do skupiny 😉.
https://www.modrykonik.cz/alergie-na-mleko

katyxq
9. led 2014

Dědí se obecně sklon k alergiím, ne alergie na konkrétní věci. Alergii na BKM má zhruba každý dvacátý (a nékteré zdroje uvádějí aź kaźdý desátý) kojenec, prognóza je dobrá - víc v tom posledním odkazu 😉.

gabriella84
autor
9. led 2014

@katyxq Děkuji pozvánku jsem přijala. Vše poctivě prostuduji hned jak malý usne 🙂

gabriella84
autor
9. led 2014

@katyxq ekzematik je starší syn, má to z alergie na roztoče,pampelišky a jarní stromy ☹ uvidíme mám jednu plechovku nutrilonu alergi car tak uvidím jaká bude reakce.

Sem začni psát odpověď...

Odešli