• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Průjem a zvracení u kojence. Může jít o reakci na mléko?

18. července 2009 
mam problem malej vcera dostal prujem a zacal mi zvracet mleko davam mu nutrilon muze to byt reakce na mleko??mam zmenit znacku??
18. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záleží,jak dlouho mu mléko dáváš...pokub by ho dostával teď krátce,tak by to třeba mohlo být i mlékem,ale pokud už malej pije Nutrilon delší dobu,tak to asi z mléka nebude....nemůže mít třeba střevní virozu?Nevím,odkud jsi,ale u nás to zrovna řádí.
18. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
z jiznich cech dnes mu je ctrnact dni v porodnici mu davali beba HA a tu jsem mu davat nechtela tak jsem koupila nutrilon takze vice jak tyden pije nutrilon..a myslis ze mam jet na pohotovost nebo pockat do pondelka?preci jen je malinkej a mam docela strach abych neco nezanedbala
18. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeudu jestli zvrací dost a má průjem raději bych na pohotovost, je ještě maličký
18. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeudi: Souhlasím se smardikem. Takhle malé miminko se může hrozně rychle odvodnit. Raději na pohotovost zajeďte, tím nic nepokazíte a budete klidnější. My jsme s tím měli taky problém, málem jsme skončili v nemocnici, ale naštěstí jsme to ustáli. Malá měla silný průjem. A dáváš Nutrilon HA, když v porodnici dávali BEBU HA?
18. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne davam normalni nutrilon byli jsme na te pohotovosti a rikali ze mleko menit nemam dali nam hilac forte a kdyz se to do zitra nespravi tak mame prijet muze se pry jednat o to ze ma prekazku a nedostane jidlo do zaludku nebo neco takoveho proste ze to tam ma zuzeny proto zvraci ale take to pry muze byt virove..jinak pry vypada spokojene
18. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek