Pupeční kýla u 7týd. miminka, neublíží mu pasení koníků?

kedynka
13. dub 2015

Mam 7- tydenni holcicku a jelikoz je nedonosena tak se ji objevila ve 4.tydnu pupecni kyla. Nemela ani pas ani jsme nelepili. Pry se to spravi samo.nakonec ale narostla az na velikost tresne a na kylni poradne rekli ze asi bude treba operace. Zitra jedeme do brna na konzultaci. To se dela u takto malickych prcku? 😨 A hlavne se chci zeptat jak je to vlastne s pasenim koniku. Nechci ji koc davat ale bavi ji to a je to zrejme pro jeji vyvoj nezbytne. Nemuze to ale ublizit? Stejne tak polohovani na brisko pri prdikach...jinak na brisku samozrejme nespava!

metallico_mondo
26. čer 2015

@kedynka juuuuuuuuuu to je super 🙂

vikynka33
26. čer 2015

@kedynka to je bomba, že už jí nemáte. Jak jsem si s tebou psala v Březnovkách, tak po přečtení téhle diskuze jsme nakonec nešli ani na tejpování, ani s kýlou nic nedělali a taky už jí Anička má menší a menší. Většinou je pupíček krásně zalezlý a jen občas, když hodně pláče, trošku vyleze. Včera jí byly 3 měsíce a myslím, že se jí časem taky úplně zbavíme. Takže díky za rady a za povzbuzení, že někdy nedělat nic stačí. 🙂

kedynka
autor
26. čer 2015

@vikynka33 😉 tak vidis... Ono i pro me bylo tezke dodrzet ro nic nedelani. Ale porad jsem si rikala, ze tomu dam cas a nebudu trapit takto male miminko lepenim, pasem atd...obzvlast jak rikali, ze je to omezuje atd. Rikala jsem si, ze je cas a zacit muzem treba v pul roce. Ikdyz me desilo jak je ta kyla velika. Ale opravdu to bylo tim jak byla droboucka. Proste nedonosene miminko s 2 kily vahy..no a ted mame 6kg a 4esice a uz je pryc. Ani se netoci na bok natoz jak rikala doktorka az bude sedet 🙂 jak zacala mizet tak uz to bylo jen par dni a byla fuc. Jen jsme se jeli do brna ujistit 🙂 takze pevne verim, ze u vas to bude stejne

vikynka33
26. čer 2015

@kedynka díky, snad ano, myslím, že jí hodně pomáhá to pasení koníků, jak je víc na bříšku, tak uvidíme. Taky jsem jí právě nechtěla trápit, doktorce jsem radši ani neříkala, že s tím nic neděláme a včera byla na kontrole jiná, naše má dovču a nijak to nekomentovala. Taky si říkám, že času dost, pokud by se to nezlepšilo samo, ale teď jí fakt třeba pár dní vůbec nemá, tak snad zmizí úplně jako u vás.

profiss
27. čer 2015

@kedynka Tak to je super zpráva. Mám i za vás radost 🙂