Pupínek na pindíkovi. Co to může být?

Ahoj holčiny,

prosím, poraďte. Můj malý má na pindíkovi, jako by u jeho ústí, pupínek. Nejprve byl takový bílý, teĎ spíš červený, a vůbec mi připadá, že to ústí je červené. Moc mne to vyděsilo!!! Máme jet zítra pryč. Co to může být? 😉
eva.85
25. dub 2009
Ahoj bereninko,
nevím co by to mohlo být, ale určitě bych zašla v pondělí k doktorovi (pokud se to nezlepší), může to být cokoliv. Třeba je to z ostré moči, nebo taky něco vážnějšího, určitě bych to nepodceňovala, kdyby se to nelepšilo. Zkus to potírat odvarem z řepíku, nám pomáhal na ekzém a jednou jsme měli zarudlý konec pindíka a dr nám doporučila použít řepík i na toho pinďu, pak jsem to namazala rybelkou a postupně se nám to ztratilo, ale nevím co to bylo, asi jenom podrážděné.
bereninkaautor
25. dub 2009
Evi, naštěstí se to do rána zlepšilo, ale ten konec má trochu zarudlý. A řepík seženu v lékárně a mám udělat odvar? V jakém poměru?
eva.85
25. dub 2009
Kupuju ho v lékárně, mají buď v nálevových sáčcích nebo sušenej, ale lepší je ten v sáčcích, dám ho do normálního hrníčku a zaliju vodou, přiklopím a nechám 15 min. louhovat, pak sáček vyhodím. Je to tam i popsaný, jak ho připravit. Pak jsem mu to tím omývala a namazala nějakým krémem na opruzeniny. Zmizelo to samo, ale asi tak za 3 týdny. Doteď nevím co to bylo, ale už se to nevrátilo. Ale kdyby se to nějak zhoršilo, tak si raději zajdi k doktorce. Já jsem se nejdřív ptala kožní (chodíme tam s ekzémem) a ty mi řekla, že může mít podrážděnou předkožku a odkázala mě na dětskou, ta se mu na to mrkla a pak mi poradila ten řepík.
womenne
25. dub 2009
Ahoj moj synovec to ma tiež sa vyplašili čo to ma a boli na urologii male detičky to vraj mavaju maju to močit v repikua nič viac.pre tvoj pokoj by som šla nemusi to byt to iste ale možeš vyskušat ten repik 😉
ilci
26. dub 2009
syn to měl taky, del dr. to byla opruzenina a doporučila mi heřmánek a víc větrat
mazala jsem to bepanthenem a hned to bylo pryč
andyalukasek2008
26. dub 2009
Ahojky, měli jsme to také, ale hned to zmizelo... Nevím, zda to s tím souvisí, ale když jsme potom začali přetahovat poindíka, už se to neobjevilo... Nevím, možná zapařené, možná ždibec stoličky se tqm někam může dostat?

Začni psát odpověď...

Odešli