Pupínky na pinďourkovi podobné akné. Máte zkušenost?

mysulka
25. únor 2009

Ahoj mamky, našla jsem pupínky na pinďourkovi podobné malým zapáleným beďárkům nebolestivé na dotek nemáte s tím některá zkušenosti?

Na kožním má dovču a v lékárně nám zatím dali jen nějakou mastičku, jsem ráda za jakoukoliv radu.

Děkuju

vefa
25. únor 2009

sestřenka říkala že něco podobného měl malý a že jim napsala mudr imazol a za 2 dny se to ztratilo, je to taková pasta na opruzeniny, nám to teda kožní napsala na exém a taky to funguje.

linda02
25. únor 2009

ahoj též se přidávám kup IMAZOL fakt rychle pomáhá je to jakoby pasta která vysušuje používáme taky a fakt jsem spokojená 🙂 😉

mysulka
autor
25. únor 2009

Máme z lékárny cremor holt - holtův krém, taky taková hutná pasta a nějak mi smrdíkuje po naftě :( -mělo by to taky nějak vysušit, nevíte jaký je mezi tím a Imazolem rozdíl a Imazol je jen na předpis?

A děkuju 😉

vefa
25. únor 2009

holtův krém neznám, ale zkus ho a uvidíš, třeba to pomůže. Imazol je i na netu, tak to bude asi i volně prodejné.

motol
25. únor 2009

mysulka,my to ted máme taky a koupila sem bepanthen a už se to ztrácí 😉

mysulka
autor
26. únor 2009

ten jsem dávala taky i tu mast a nic moc, ale zabral zatím ten holt.

Mám na ty popínky 3 diagnozy - kopřivka, potničky a nebo je to plíseň, která vzniká když rostou zoubky tak se nějaká brebera dostane do trávicího ústrojí a jak vyjde ven, tak tam dělá takovouhle neplechu, tak uvidíme, co se stane dál.