Pupínky u vchodu do pochvy - máte někdo podobnou zkušenost?

heluska0
5. črc 2018

Krásný den holky , na hrázi u vchodu pochvy se mi udělali vypadá to na dva citlivé pupínky podle pocitu při doteku je to cítit jako akné které není zralé ☹ asi tak bych to popsala . Při posledním pohlavním styku mě popraskala hráz a já si ji mazala tři krát denně asi 4 dny lékařskou vazelínou a napadlo mě jestli mě neucpala nějakou žlázy 😒 nebo je možné že by se mi tam klubali jebáčky 😀 ? Nebolí to jen když to zmáčknu tak je to citlivé , výtok bolesti nic takového nemám 🙂 . Sexuálně přenosná choroba to nemůže být 10 let stejný partner 😍 . K dr pochopitelně nemohu že a také bych asi vypadala jako hysterka 😂 nemáte některá nějakou zkušenost ? Co mazat nějakou masti Kalciová nebo Infadolan ? 🙂 🌹🌹

vevero13
5. črc 2018

i hysterky musí občas k doktoru 😉 Takhle to neberte a vyrazte. To nemůže být horší než nějaké špatně fungující rada. Zvládla jste to popsat, tak to zvládnete ukázat i dr, kterej už viděl všechno.🐙

heluska0
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mirri7
5. črc 2018

A co herpes?nemuze to byt?

heluska0
autor
5. črc 2018

@vevero13 To ano do pondělí je to pasé že 😉 a k tomu má od pondělí dovolenou a záskok který tam bude je má ex Dr a tu nesnesu . 😠 kdyby se to horšilo tak určitě zatnu zuby a mažu , ale doufám že to je jen prkotina která zmizne 😉 děkuji

leniczka23
5. črc 2018

Muze to byt i mykoza, zkusila bych koupit clotrimazol a mazat jim..pokud by to do 3 dnu nepreslo jdi k doktoru.

heluska0
autor
5. črc 2018

@mirri7 To jsem vyloučila mám stejného partnera 🙂

mirri7
5. črc 2018

To neni o partnerech...

heluska0
autor
5. črc 2018

@leniczka23 Aha z mykozy mohou být pupínky nebo jak to nazvat ?

heluska0
autor
5. črc 2018

@mirri7 Já myslela že je to sexuálně přenosná choroba 🙄

leniczka23
5. črc 2018

@heluska0 ano muzou, ja takto mela jednou a i praskliny se mi prave udelali.

leniczka23
5. črc 2018

@heluska0 herpes a taky genitalni bradavice muzes chytit i v bazenu napr.

mirri7
5. črc 2018

Tohle jsem našla: pozorujete v oblasti pohlavních orgánů nebo v krajině kolem konečníku výsev svědivých a bolestivých červených skvrnek, které se postupně mění na puchýře? Příčinou může být genitální herpes neboli genitální opar.

heluska0
autor
5. črc 2018

@leniczka23 Aha tak v bazénu jsem letos ještě nebyla , ale děkuji zkusím koupit tu mast a uvidím jinak Dr to jistí . Ještě večer poprosím manžela ať se mrkne on já tam hlavičku sice nevidím , ale špatně vidím . Je možné že i na takových místech se může udělat akné ?

heluska0
autor
5. črc 2018

@mirri7 Mě to nesvědí ani nebolí jen když na to zmáčknu jinak sedět mohu v pohodě jinak to necítím moc děkuji jsi hodná 🌹

mirri7
5. črc 2018

@heluska0 snad to nicnebude,at to brzy vylecis!

heluska0
autor
5. črc 2018

@mirri7 tak je pravda že za vším vidím to nejhorší , ale děkuji 🙂

leniczka23
5. črc 2018

@heluska0 ja myslim ze se akne muze udelat vsude, ale nesedi mi k tomu ty ptaskliny. To bude neco jineho. Drzim palce at zabere mast.

heluska0
autor
5. črc 2018

@leniczka23 Aha špatně jsem se vyjádřila ty prasklinky jsem tam měla před 10 dny po sexu mazala jsem to tou vazelínou jelikož ta hráz byla i suchá podrážděná a za týden to bylo pryč a následně se tam udělali ty pupínky nebo jak to nazvat . A napadlo mě jestli ta vazelína neucpává pory jelikož ji používám často na suchost vnějších pohlavních orgánu .

sahrazad1
5. črc 2018

@heluska0 vazelina neni vhodna ani na plet, natoz tam dolu. Ucpava pory. Zkuste kokosak ( kokosovy olej) nebo se poradte u Hadka.

heluska0
autor
6. črc 2018

@sahrazad1 Děkuji ono to vypadalo jako podkožní akné , ale včera to muselo asi prasknout manžel se podíval a prý to vypadá jako odtržená kůže , ale to není možné nemačkala jsem to . kůže okolo je mírně červená . Snad to do pondělí přejde .

sahrazad1
6. črc 2018

Doma mám na takove stavy Levandulovy olej, prave od Hadka. On nedrazdi tak jako Cajovnikovy olej, takze by byl vhodny i tam dolů. Nebo aspon zkuste uvarit silny nalev ze salveje, ta stahuje a cisti.

heluska0
autor
6. črc 2018

@sahrazad1 Děkuji za radu vyzkouším 🙂

priefi
6. črc 2018

@heluska0 zkus bepanthen nebo zinkovou mast, treba sudokrem. To, ze mas Ty 10 let jednoho partnera je krasne. Doufam, ze to plati i u Tveho manzela.

frndafrrr
6. črc 2018

@priefi Přesně to mě napadlo, bohužel jeden partner není 100%záruka, že nic nedovleče...

Ale sázela bych, že sis ji fakt zamastila.. Mazala bych něčím vysušujícím, přesně jak píše kolegyně..zinkáč, sudocream. S kokosákem bych byla opatrná, mě napáchal škodu ve vlasech i na ksichtě...Zkusila bych ho napřed jinde...

heluska0
autor
6. črc 2018

@priefi Děkuji Za radu mám pocit že je to dneska lepší už to není zduřelí 😉 věrný bude i manžel je o 28 let starší ( 66) let tak jeho věrností si mohu být jistá 😉 dík moc 🌷

heluska0
autor
6. črc 2018

@frndafrrr Děkuji také si to myslím že ta vazelína to hezky ucpala asi jsem to sní přehnala a tohle bude výsledek 🙂 vyzkouším tu zinkovou mast 👍

xkalisto
7. črc 2018

Na drobné ranky mi dal gyn Bepanthen. Ale jinak jednou za čas se taky s tímhle typem akné potýkám takže to klidně akné být může. I když se mi že začátku zdálo divný že je akné TAM. Chce to do toho moc neďoubat ono to zmizí.

heluska0
autor
7. črc 2018

@xkalisto Děkuji mě to také překvapilo že na tomhle místě děkuji za uklidnění 🙂

gabuse778
25. črc 2018

Jedné známé se tam udělali jednou takové bradavičky prý, musela normálně na vypalování a to měla nějaké i v pochvě :( šla bych hned k doktorovi

kristyna99
27. zář 2018

@heluska0 jak jste dopadla s těmi puchýřky?