Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
vevero13
26. čer 2019
Takovej sem magor, že v tomhle počasí peču sušenky a ještě si je spalím?! Tak na toto ještě nikdo adekvatniho smajlíka nevymyslel.:rolling_eyes:
Zobraz celou zprávu
vevero13
26. čer 2019 Čtené 231x
Čti celý článek
vevero13
25. čer 2019
POZOR na uchyty hrncu od Tescomy! Uz jednou se nam rozpadla. Koupili jsme tedy novou, ale nižší řady, protože nebyla ta původní. Dnes se mi opět rozpadla a to při vaření těstovin. Spadla do hrnce a postrikala mě vařící vodou. Mala stala kousek ode mne. :confounded:Naštěstí ji to nepolilo.:pray:
Zobraz celou zprávu
vevero13
31. kvě 2019
#moje_profese
Asi tak :innocent:
Zobraz celou zprávu
vevero13
25. kvě 2019
Sedím tu a chce se mi brečet. WTF! Tohle v kině asi nedám.
https://www.youtube.com/watch?v=HcHL9_IVSBs
Zobraz celou zprávu
vevero13
24. kvě 2019
Úsporný balík:
Vyplním objednávku na jejich webu (platba 123,- se odečte z účtu) a pro balík si druhý den přijedou. Je to tak? Jak se dozvím v kolik hodin? Řidič zavolá?
Máte s nimi dobré zkušenosti? Díky moc!
Já nemohu uvěřit, že bych místo 210,- u ČP zaplatila jen 123,- a ještě si to vyzvednou! Tak se raději ptám.
Zobraz celou zprávu
vevero13
11. kvě 2019
Prosím o doporučení tyčového vysavače.
Prošla jsem recenze a diskuze, ale stále nevím. Koukám po tomto: Leifheit Regulus PowerVac 11926
Nemáme zvířata, na podlaze máme skoro vše, co si jen umíte představit (dlažba, korek, koberec - nízký chlup, marmoleum), luxuji i schody a mraky drobků denně.
Představuji si kvalitní, lehký (v rámci možností), nějaký nástavec a 2v1 je plus, ale ne zas na úkor výsledného efektu a asi bez sáčku. To je další věc: sáček ano či ne? Nemám zkušenost bez sáčku. A spíš bez kabelu.
Moc děkuji!
Zobraz celou zprávu
vevero13
2. kvě 2019
Bylo to 50x50.Kdyby mu byl dobre, jsem nejlepsi matka tohohle roku, kdyby mu byl malej, tak me posle do duchodaku uz ted. Ale nechat sem ho v kramu nemohla :innocent:! Byly to nervy, ale je ze mne matka roku! Uf! Jeho milovany Chase! :heart_eyes: Trochu me desi, ze i pres jeho nadseni, neni jasne, kdo z nas dvou ma z toho ulovku vetsi radost. :joy:
Zobraz celou zprávu
vevero13
26. dub 2019
Dnes máme třídní sraz ze základky. Říkám kamarádce/ spolužačce, že je to dobrý, že hlídání máme a ona se začala smát "No jo, vy jdete přece oba." Ano, vzala jsem si spolužáka ze základky a ne, na základce by mě to teda ani nenapadlo. Spíš naopak :joy:
Ale dobře jsem si vybrala, to zas jo!:heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
vevero13
12. dub 2019
Co si o tom myslíte? Já bych do toho nešla. Za mě trapné. Takové oko za oko.
....
V psané výzvě pak uskupení Kojící gerila ženy vyzývá, aby fotky zasílaly přímo Raiffeisenbank. „Pondělní akce na pobočkách banky chce být radostnou demonstrací za právo na kojení a jeho vstřícné přijetí veřejností,“ pokračuje výzva.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/kojeni-banka...
Zobraz celou zprávu
vevero13
11. dub 2019
Neštovice - tento týden se vyskytly u nás ve školce. Prosím, jak dlouho může trvat riziko nákazy? Vím, že inkubačka je až 25 dní, takže tak měsíc nebo dva? Děkuji
Zobraz celou zprávu
vevero13
3. dub 2019
Kynou :joy:
Zobraz celou zprávu
vevero13
30. bře 2019
Princezna na svatbě.
Letos mě čeká svatba nejlepší kamarádky. A nejvíc se těším, jak na těch 15 minut k obřadu, vystrojím naši malou princeznu :joy::heart_eyes: (2 roky). Byla i Vaše princezna na svatbě? Pokud byste byly ochotné, dejte mi sem prosím foto. Hledám inspiraci. Na internetu je toho samozřejmě mraky, ale real fotky jsou lepší. Zvažuji, že nám i ušiji stejné sukně. Takže budu ráda i za rady od švadlenek. Hezkou sobotu.
Zobraz celou zprávu
vevero13
26. bře 2019
Kdysi jsem četla rozhovor s Ester Kočičkovou. Podle ní by měl muž ženě imponovat alespoň v jedné z těchto oblastí:
finance (vydělá víc než žena, umí ji finančně zabezpečit),
sex (netřeba rozvádět :wink:slight_smile:,
fyzická síla (máte z něj pocit, že by Vás uměl zachránit),
vzhled (prostě se Vám ten Váš chlap pořád líbí).
(Bohužel nemohu najít zdroj, tak doufám, že jsem parafrázovala správně.)
Já musím přiznat, že i po 16 letech to má můj manžel za 1* ve všech oblastech.
Jak to máte vy? Jste spokojené ve vztahu, i když manžel v těchto oblastech neexceluje? Nebo se Vám vztah rozpadá a přesto stále na něm něco imponujícího je? Nebo je to pro Vás úplná hloupost?
Vážím si na svém muži spousty vlastností i schopností, ale na tomhle jsem si uvědomila, že i toto je u něj pro mě "lákavé" :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
vevero13
26. bře 2019
Prosím o radu: Chci prodloužit RD na 4. rok a zároveň se vracím do práce na poloviční úvazek. Když půjdu na sociálku řešit prodloužení ze 3 let na 4, potřebuji k tomu souhlas zaměstnavatele? Nebo něco jiného? Děkuji
Zobraz celou zprávu
vevero13
25. bře 2019
Prosím o Vaši zkušenost: manžel bude muset na operaci tříselné kýly. Ještě nebyl na chirurgii, ale potřebovali bychom vědět, jak probíhá a hlavně, jak dlouho trvá rekonvalescence. Děkuji
Zobraz celou zprávu
vevero13
Zpráva byla změněna 24. bře 2019
3 :heart: pro toho, kdo uhodne, jaké postavy na maškarní pro dospělé to budou? :wink: Určitě je znáte z TV. Jsou dva/dvě. Hezkou neděli.
Zobraz celou zprávu
vevero13
19. bře 2019
Nase mala je z rodicaku taky asi na nervy. V prostred obyvaku zalozila ohen :sweat_smile:
Zobraz celou zprávu
vevero13
19. bře 2019
Proč ne/být naštvaná kvůli rodičáku?
Státní sociální podpora, která ho vyplácí, je sociální síť, která finančními příspěvky řeší určité životní situace. Které to jsou, budou nebo byly, je výsledek politické a společenské dohody. Žena, která porodila vloni (a je na rodičovské) je ve stejné životní situaci jako ta, která porodí 1.1.2020. Přístup státu k ní bude ale jiný. V tom je společenská nespravedlnost. Životní situace se změní, když žena přestane být na rodičovské, tady má příjem (obvykle) opět z pracovní činnosti.
Takže jsem vděčná, že žiji v době a státě, kde mohu být s dětmi doma dlouho a v pohodě (ostatně jinou možnost ani nemám). ALE....

Hlavně jsem ráda, že už to konečně zvedli a nastávajícím maminkám to moc přeji!
Zobraz celou zprávu
vevero13
10. únor 2019
Prosím o inspiraci na dárek pro 5 let starého chlapečka. Ale "požadavky" mám náročné. Hraček mají plný dům. Takže buď něco dobrého na zub, ale aby to ještě považoval za dárek, tak nevím, jestli to není hloupost. Nebo nějakou stolní hru. Koukala jsem Příšerky ze skříně. Nebo něco výtvarného, ale to už vůbec nevím pro kluka. Je to hodně neposeda. Má starší a mladší sestru. Bydlí na vesnici. Nenapadá vás něco? Kolem 200,- Děkuji! :heart:
Zobraz celou zprávu
vevero13
8. únor 2019
Úterý - ve 2 ráno pohotovost se synem - zánět středního ucha
středa - ve 4 ráno - syn druhé ucho, rozehnáno, zažehnáno!
pátek - ve 2 ráno manžel odjel na hory do neděle
pátek - dopoledne syn na kontrole - vše ok
pátek - v 7 večer - dcera zánět ucha, snažíme se rozehnat, syn je nerudný, chce pozornost.
Je mi jich obou moc líto, ale mám dost. :cry:
Mámy jsou trénující andělé!
Zobraz celou zprávu
vevero13
6. únor 2019
Zkusím poptat ještě jednou - nemáte někdo pokyny od dětské/ho lékaře / lékařky co dělat v různých situacích? Jaké léky podat v jakých situacích, co mít v lékárně, atp.? Kdyby byl někdo ochoten vyfotit a poslat, tak budu moc vděčná! Čím víc, tím líp. Udělala bych shrnutí a vyvěsila. Myslela jsem si, že na vše stačí strejda google, ale to jsem se dost zmýlila. Díky
Zobraz celou zprávu
vevero13
6. únor 2019
Nemáte někdo pokyny od dětské/ho lékaře / lékařky co dělat v různých situacích? Jaké léky podat v jakých situacích, co mít v lékárně, atp.? Kdyby byl někdo ochoten vyfotit a poslat, tak budu moc vděčná! Čím víc, tím líp. Udělala bych shrnutí a vyvěsila. Myslela jsem si, že na vše stačí strejda google, ale to jsem se dost zmýlila. Díky! :heart:
Zobraz celou zprávu
vevero13
5. únor 2019
V noci jsme lovili "bobříka zasloužilé matky" - návštěva pohotovosti ve 2 ráno se zánětem ucha. A prosím o radu - jakým množstvím heřmánkového odvaru mám ucho vyplachovat? Děkuji!
PS: Po cestě jsem volala ještě PČR. Nějaký borec si v těch -12 ustlal na zastávce. No vzrůšo noc! :rolling_eyes:
Zobraz celou zprávu
vevero13
1. únor 2019
Je to ode mne pubertální, ale já to do těch sušenek nedala! :sunglasses:
Zobraz celou zprávu
vevero13
4. led 2019
Jsem naštvaná, tak se jdu vypsat. V září syn nastoupil do školky a po pár dnech byla schůzka rodičů. Ředitelka řekla, že se s učitelkami dohodly, že příchod dětí má být do 8:15 a že v 8:30 se zamyká. ALE: ve školním řádu to nezměnila, do zápisu ze schůzky to nenapsala a hlavně to neřekla paní, která má zamykat. Nicméně to tak až do teď fungovalo. Když sem v novém roce dorazila do školky, byla tam cedule, že: NEBUDOU již tolerovány pozdní příchody a že v 8:15 se zamyká. Naštval mě ten tón, naštvalo mě to buzerování mezi dospělými lidmi a ano chápu, že mají nějaký program, který opozdilci narušují, ale sakra kvůli 15 minut ?! A to chodíme včas, nebo sem si to teda myslela, teď už vím, že mi to jen tolerovali. A je to brzo a mě s*** to vstávání a hlavně buzení dětí !!! pardon a děkuji.
Zobraz celou zprávu
vevero13
Zpráva byla změněna 23. pro 2018
Kdo koukate na ct2? :heart_eyes: miluju tenhle film a Lemmona zvlast.
Zobraz celou zprávu
vevero13
12. pro 2018
MALL - taky Vás někoho vyšplouchl? Objednala jsem 14.11. dárek od 16.11. je v přepravě. Dostala jsem omluvný email, dostala email s informací, že jsem dostala omluvný email, dostala jsem email s informací, že to "ihned" prověří a "obratem" dají vědět. To je poslední info z minulého týdne. :confounded: Já jsem tááák nas***á.
Zobraz celou zprávu
vevero13
12. pro 2018
Tak prý 6 % dětí nikdy neslyšelo kukačku. No naše dvouletá dcera tu už dva dny kuká. Psala jsem manželovi, že si asi myslí, že je kukačka, ale já o tom nic nevím! Alespoň, že ji pozná. https://www.novinky.cz/domaci/491870-sest-proce...
Zobraz celou zprávu
vevero13
23. lis 2018
Je libo otisknout si nozicku, rucicku nebo nalita prsa? V Lidlu v akci!:joy:
Zobraz celou zprávu
Strana
z 2
Předchozí Strana
z 2
Další