Reflux nebo alergie? Umělé mlíčko zvrací, mateřské ne

Zdravím všechny mamky a prosím o radu.Snad tato diskuze bude užitečná nejen mě.Mám 3 týd holčičku a kvůli žloutence jsem musela přestat kojit. Musela jsem MM převařovat. Vypila ho víc než z prsa a jen ublinkla po odkrknutí. Dávám jí i dokrmy,protože tolik mléka nemám. Začala jsem nutrilonem AR,ale po tom měla strašné křeče a plakala.Pak jsem zkusila sunar komplex,po něm byla klidná,ale za necelou hodinu s hlavičkou výš šel kompletně ven.Koupila jsem tedy beba sensitiv na citlivá bříška a skončili jsme jako ze sunarem.Ted nám dr.doporučila po bebě dávat gastrotussbaby a zatím dobrý i když škytá jak blázen. Je mi divné ,že po MM nezvrací a UM jdou ven. Při refluxu by šlo ven i MM nebo ne? Prosím kdo máte zkušenosti poraďte,děkuji.
kway
19. dub 2012
@andela9 Naši kluci taky mají reflux ale při kojení dobry až když jsem jim začala dávat nutrilon tak to všechno vyzvraceli ale ted dávame AR a je to v pohodě. 😉
andela9autor
19. dub 2012
Díky za odpověď,takže to bude reflux...paráda. Dnes jsem vzdala boj s malou( absolutní odpor ke Gastrotussu) a koupila jsem nutriton. Beba jí taky nechutná,tak zkusím nutriton ze sunarem.Ach jo,je mi úplně proti srsti,že z ní dělám pokusného králíka,ale musím přijít na to co jí bude vyhovovat nejlíp 😢 Snad je to poslední experiment.
katyxq
19. dub 2012
Kdyby to byla alergie na BKM, tak zkuste Nutrilon allergy care, pokud nebude zvracet po něm, tak je to jasný 😉.
andela9autor
20. dub 2012
Tak děvčata,opravdu nechci nic zakřiknout,ale od včera jsme na sunaru s nutritonem a malej to chutná,vypije toho i víc,nezvrací a krásně kaká.I když páchne jako tchoř,je mi to jedno.Takže to určitě alergie nebude.Tak mi držte palce ať už je to konečně to pravé. :-N A ten nutrilon, bebu a gastrotuss asi vysypu rybám,třeba jim bude chutnat 😃
vyskozel
20. dub 2012
Já bych také vyzkoušela Nutrilon allergy care, to je nejspolehlivější cesta, protože ani krevní testy nemusí být 100%. Dcera to například z krve prokázané nemá, ale přitom alergická na BKM prokazatelně je. Po vysazení všech mléčných výrobků a nasazení tohoto Nutrilonu došlo ke zlepšení do týdne až deseti dnů.

Začni psát odpověď...

Odešli