Respirační afekt, máte zkušenost?

terula1
19. bře 2016

Ahoj maminy
Máte některá skušenosti s Raspiračním atakem? Nám se to včera přihodilo,Z ničeho nic během pláče malý přestal dýchat oči v sloup z modral omdlel a bylo to nejdelších 15vteřin v našem životě než se znova nadechl . setkala jste se některá s tím a co děláte proto aby se to nestávalo . Nám bude 10 měs

terula1
autor
19. bře 2016

oprava afekt ne atak

ladaa20
20. bře 2016

nenechat dojit ploač tak daleko uklidnit odvest pozornost na něco jineho jinak neboj tim,že odpadne tak začne dychat tělo se tak brani samo ma nedostatatek kysliku tak prostě na chvili omdli aby začal dychat takova chvilka ničemu nevadi je to jak když zadržiš dech pod vodou

tygrous
20. bře 2016

Syn to taky pákrát měl. U nás pomáhalo fouknout do obličeje nebo do pusiny, pak se nadechl.

terula1
autor
20. bře 2016

@ladaa20
@tygrous Dekuji u nas to bylo poprve tak to byl sok .Neco jsme si o tom cetli ale zitra jdem k doktorce at odebere i krev zdali neni chudokrevny

tygrous
20. bře 2016

@terula1 Nám dr. řekla, že to děti mívají. Ale protože se mu pak jednu dobu i klepaly ručičky, tak nás poslala na neurologii a tam vše ok.

koki88
27. črc 2023

Také jsem tu dávala pár dní zpět podobný příspěvek. Taky se nám to jednou stalo. Malá má dva roky. Asi ji něco v trávě pichlo byla naboso a s pláčem ke mě utíkala. Myslela jsem, tě alergie nebo něco hned mě napadlo, že ji něco bodlo,ale na noze nic neměla,tak se asi jen něčeho lekla jak na to došlápla. Držela jsem jí a ona hodně plakala pak z ničeho nic z ní začala být taková hadrová panenka,tak jsem sahala pro mobil, že zavolám záchranku, jenže mi spadl. Malou jsem obrátila z paniky přes nohu a placala jí po zádech. Po chvilce se vzpamatovala,tak jsem jí odnesla domů a byla unavená hodně a taková vyklidnena. Jak jsem byla ve stresu a vše z toho jak vypadala a taková rychlost všeho to byla, že jsem už ani záchranku nevolala. A asi dobře, když jsem to pak četla na netu. Ale v tu chvíli to byl mazec. Třepaly se jí ruce jakoby se bála a zaklanela hlavu, oči v sloup a pak se vypla celá. Od té doby zatím taková podobná nebyla,ale bojím se .