Roční dcera při kakáni hrozně brečí

15. kvě 2021

Dobrý den
Rada bych se poradila moje rocni dcera pri kakani place - protoze ji to nejde a bolî ji to ( jak ti nejde ven )

Chci se zeptat zda vas nenapada neco ji dat ovoce , zeleninu nebo lacktobacilky či něco jineho?
Aby to nemela tak tuhe a slo ji to lepe a nebolelo ji to

Dnes rano plakala 20 minut protoze ji to neslo ven az uz se mi chtelo brecet taky protoze mi jí bylo líto

Děkuji

hejluc
15. kvě 2021

Byla jsem nucena nasadit dětský klystyr, pak každý den laktobacily a hodně pít. Problém jsem řešila s lékárnicí.

amazonkajanik
15. kvě 2021

Hrušky prohání a pak pokud jí jídlo, co má tendenci stavět,třeba rýže,tak není špatná laktulosa

vikinkav
15. kvě 2021

Ovoce zeleninu hodne, cerstvou, ale vynechat treba banany. Zeptej se pediatricky, me dala cely seznam veci co ma/nema jist. Lactulosu jsme taky zlouseli ale po te mel syn zase prujem, laktobacily nebo nejaka probio urcite. Kefir, jogurty, hodne omezit pecivo pokud ho mala ji. Ale jestli je ji jen rok, tak nejlepe presnidavky, hodne tekutin.

alokina
15. kvě 2021

Švestková šťáva

codal
15. kvě 2021

Existuje laktuloza, koupíš v lékárně, to by mohlo taky pomoct.

lenka421
15. kvě 2021

Nam lactulosa nepomohla, ale zkouskou nic nezkazis. Docasne dietni omezeni. Suseny ovoce - suseny svetsky, suseny merunky, datle. Jogurty, kefir. Ryze vubec, těstoviny tmavy, nejlepe jako prilohu brambory, bramborovou kasi, kuskus nebo treba cervenou cocku. Ovoce zelenina - banany muze zeleny, ty prohanej, jen ty zraly stavej. Pecivo lepsi taky tmavy nebo nejaky celozrnny, ono se to detem vetsinou moc nedoporucuje ale prave proto ze je to prozene, to ted potrebujes. Preju at se to rychle zlomi.

lenka421
15. kvě 2021

A hodne hodne pit samozrejme.

radkovy
15. kvě 2021

Nám pomohl hermankovy čaj

goovana
15. kvě 2021

No pokud je to opravdu akutní a opravdu ji to tak moc nejde a bolí vůbec bych se nebala ji pomoci glycerinovym cipkem( zmekci stolici)
A další dny bych dávala hodně hodně pít a určitě švestková šťáva