Roční dítě se bouchá do hlavičky, co to znamená?

lullli
14. kvě 2014

Ahoj,
potřebovala bych poradit, co znamená, když se roční dítě bouchá do hlavičky.
Včera během dne měl párkrát na chvíli trochu zvýšenou teplotu, ale možná od zoubků. A dneska je nárazově protivnej a bouchá se ze stran do hlavičky. Ale trvá to vždycky jenom chvíli, pak si zase v pohodě hraje, dokonce se i směje. Teplotu zatím neměl.
Nemáte tušení, co by to ohlo být? Myslíte, že ho bolí hlava? Ouška? Nebo to může souviset se zubama? Já tomu vůbec nerozumím :(
Moc děkuju za nápady!

olusenka
14. kvě 2014

náš syn to začal dělat zhruba po 1.roce a trvá to občas dodnes a je to když se vzteká, něco se mu nelíbí. Nevím, zda to může být i Váš případ. Ale u nás je to tak.

kammka
14. kvě 2014

@lullli
@olusenka i u nás.. jak se vztekne, tak klekne a vzívá Alláha,, děsný.. k tomu je to kaskadér, takže už mu říkáme doma Bambulič Boulič...
zajímalo by mně, kdy ho to přejde..

gosa22
14. kvě 2014

U nas to same, proste se tluce ze strany do hlavicky,po chvili dela,ze se nic nedeje

lullli
autor
14. kvě 2014

Tak to je teda zajímavý. Díky moc. Já zkoumám, jestli ho něco nebolí. A vůbec mě nenapadlo, že by takhle mohl dávat najevo, že se mu něco nelíbí.
Když se nad tím tak zamyslím, tak on to fakt dělá jenom v době, kdy si s ním nehraju a na 100% se mu nevěnuju.
Tak snad mi takle jenom říká, že je nespokojenej.

mm_mm
14. kvě 2014

U nás se taky občas buší do hlavy, ale myslím, že to nic nebude...

sonik05
14. kvě 2014

@lullli Jestli to dělá v době, kdy mu nevěnujete pozornost, tak si jí tím snaží vynutit. A nebo se jen vzteká, že si s ním nikdo nehraje.

lullli
autor
14. kvě 2014

Asi máte pravdu. Rostou mu teď zase zuby, tak je takovej rozmrzelej a chce, abych ho mazlila nebo se mu alespoň pořád jinak věnovala. Nemocný asi nebude. Kromě bouchání do hlavy, mu v tuhle chvíli nic není.
Ještě jednou děkuju za pomoc!

shynne
14. kvě 2014

Malej to po roce taky dělal,vždy když byl nějaký zákaz,tak šel klekl si a hlavou si dával o zem a nebo do stěny,takže byl samá boule a pak to z ničeho nic přestal dělat ;)

ined77
15. kvě 2014

@shynne ..u nás to bylo stejné a chválabohu to přestalo, byla jsem z toho na nervy 😅 .