Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Roční dítě zvracení při trávení

jajyna
11. lis 2018

Zdravím,
Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte některá podobnou zkušenost.
Dnes syn snědl všechny jídla co už normálně měl několikrát. Naposledy v 15:00 jedl a 18:00 z ničeho nic se mu jakoby zaclo navalovat a pak blinknul. A najednou začal být strašně malatny a ospalý. Dala jsem mu trošku čaje. Za chvilku byl zase v pohodě, smál se a hrál si. V 20:00jsem mu dala UM. To ani nedopil a za 15min bylo vše venku a furt dělá jakoby se mu navaluje a davi se. Teď už usnul. Mám ho pro jistotu u sebe v posteli. Teplotu nemá. Je to jen nevolnost, že mu jídlo prostě jen nesedlo?

losice
11. lis 2018

@jajyna strevni viroza bych rekla. Neprijemne a vysoce nakazlive, ale prejde to. Hlavne doplnovat tekutiny a bude to dobry.

odula
11. lis 2018

@jajyna jo, jestli to je viroza, priprav si kyblik a rucnik na noc 😉 at jste brzo zdravi 😘

keilin
12. lis 2018

zkusila bych se i zaměřit na možnost celiakie..amarádka měla podobné problémy a pořád nechápala co se děje než jí u syna našli tohle pokud by to trvalo déle zeptala bych se na to u doktora. Jinak prodává se i protirefluxní mlíčko co se dává před jídlem je to konzistence jako sunar ale nepamatuju si název

irena1111
12. lis 2018

asi nějaká střevní viróza, zkus pár dní dietní stravu a uvidíš jak se to bude vyvíjet, hlavně ať má prcek dostatek tekutin

Sem začni psát odpověď...

Odešli