Roupy, očkování. Kdyby se potvrdily, může se očkovat?

25. dub 2021

Dobey večer, dcera (6) má nejspíš roupy. Kde k nim přišla netuším, hygienu dodrzujeme, ručičky umyvame často... ale k otázce. Zítra jdeme na plánovanou kontrolu k dr, kde měla dostat MMR, může se vůbec očkovat kdyby se roupy potvrdily? Vermox je docela chemická nálož sama o sobě.... co myslíte? Děkuji. 🙂

autor
25. dub 2021

@zelenaesmolda Děkuji, tam jsem se ale nedočetla jestli to očkování ano, nebo raději počkat po léčbě. 🤔

nikoulinka
25. dub 2021

My, než byly na MMR, tak nám lékařka důrazně několikrát opakovala, že u tohoto očkování musí být dítě minimálně 4 dny 100% zdravé, že vadi úplně vše. Takže já bych nešla 🙂

blondynka400
25. dub 2021

Určitě počkat po léčbě. Roupy jsou pro tělo docela záhul samo o sobě bez ohledu na léčbu. A prvně bych to zkusila "přírodně:", Vermox až když by první varianta nezabírala....
A to kde k nim přišla, to neřeš, stačí fakt málo, toto není o hygieně.

autor
25. dub 2021

Děkuji 😇 očkování odložíme a zkusíme to přírodně. Snad to zabere 🙂 pěkný večer 💐

zelenaesmolda
26. dub 2021

No,ja jsem ti to poslala spis abys zjistila kde k nim treba prisla a ze je treba prelecit i ostatni cleny v domacnosti 🙂

autor
26. dub 2021

@zelenaesmolda To samozřejmě vím. Nejspíš z písku nebo v kolektivu dětí, párkrát neumyté ruce když jsem zrovna nepřipomněla a bylo. Zajímalo mě ale primárně to očkování. 🙂 děkuji a pěkný den

jasmina_k
26. dub 2021

Je to hrozně rozšířené, lidi o tom ani nevědí a ve školkách nejvíc. Víc to trápí holky, kluci to kolikrát ani nespozorují. Lze to chytit i ze zeleniny nebo když vám na jídlo někdo sáhne špinavou rukou. Vůbec se tím netrapte, nejspíš za to nemůžete.