Rýma a očkování. Je lepší to odložit?

lencis1vv
4. led 2020

Ahoj maminky prosím o radu, 9.1. máme jít s prdolkou na opakování Synflorixu, jenže maly má 4. den rýmu.
Ockovali byste, nebo by bylo lepší to odložit?

A ještě jeden dotaz, jak to je s očko, když miminku rostou zuby, melo by se počkat? Slyšela jsem, že by se to nemělo, že má mímo oslabenou imunitu.
Děkuji 🌻

adelka951
4. led 2020

Pockala bych az bude uplne zdravy. Neni kam spechat.

sudylichozrout
4. led 2020

@lencis1vv pockala bych, az bude bez rymy. Tech par dni nehraje roli.

olga_
4. led 2020

@lencis1vv Počkat, zdraví by měli být všichni v domácnosti.

makra1988
4. led 2020

Poradila bych se s lékařem, jak budete preobjednavat očkování. Uvádíte, že rostou zuby, nás malý měl vždy soplik, když rostly zoubky a během jednoho roku, že toho bylo 👍
A je teprve 4.1., rýma se může každým dnem ztratit , však uvidíte sama a jak píšu poraďte se s lékařem. Musíte dát i sama na sebe, vy jste s ním každý den a vidíte vše, jak prožívá.

karla2015
4. led 2020

Poradila bych se s dr....jinak obe holky mely vzdy rymu, kdyz rostly zuby. O tom, ze by se nemelo ockovat, kdyz rostou zuby, sem neslysela.

nik1
4. led 2020

Vždy jsem šla na očkování pouze za předpokladu, že je syn je v psychické pohodě a zdravý a všichni v domácnosti taky. I rust zubu je pro mě důvod očkování odložit. Slabá rýma nebo rust zubu jsou nepříjemné a nechtěla bych k tomu přidávat ještě reakci na očkováni. Syn snasel vsechna ockovani skvěle. Poprvé jsme šli až v půl roce, kvůli atopáku, nachlazení aj.