Rýma u 2měsíčního miminka, co zabírá?

makyna1988
25. říj 2014

Prosím o radu, už 2 týdny má 2 měsíční dcerka rýmu. Doktorka nám doporučila Libenar na výplach a nosní kapky Nasivin, moc nám to nepomáhá a vysát to nejde. Přes den dýcháme bez obtíží ale přes noc máme ucpaný nos. Prosím poradili by jste mi něco co zabírá aby mohla v noci lépe dýchat? Děkuji za odpovědi

medvide1
25. říj 2014

Jestli ji neteče z nosánku tak ma nejspíše zadní rýmu :( na tu nic moc nepomuže ale můžete ji x denně spíše stříkat do nosanku physiomer baby což je mořská voda a ta by to měla uvolnit...pak zvlhčovat vzduch a zvednout postýlku pod hlavou...na noc dat klidně přez postýlku mokré prostěradlo at je lepe a rýma zmizí...-

cabo
25. říj 2014

Nam Libenar take moc nepomahal,ale davala jsem to pred odsavanim. Vyrobila jsem si z "rucni" odsavacky odsavacku na vysavac a byl to nesrovnatelny rozdil!!!
I tak ryma trvala pres tyden.... urcite jak uz tady pisi,nadzvednout postylku a dat vlhkou plinku....
At jste brzy v poradku!

milin
25. říj 2014

my používáme Vincentku do nosíka.

mandala
25. říj 2014

U malých miminek trvá rýma vždycky déle. Nám libanar taky nepomohl, nasivin ano.

evulina77
25. říj 2014

mateřský mlíčko stříknout do nosu. Mateřský mlíko je prostě univerzální prostředek na všechno. Odsávačka na vysavač je taky docela dobrý nástroj a třeba mořská voda ve spreji taky dost pomůže...

panamera
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1slunecnice
14. lis 2014

Taky používám Physiomer Baby, je to mořská voda, takže ani nevysušuje a nám pomáhá a je i pro miminka od 1 měsíce. Odsávat a zvlhčovat vzduch.

lucka662006
14. lis 2014

Nasivin je navykovy, lekarnice sama mi ho nedoporucila. Morskou vodu, ryma prejde, neboj.

granda
14. lis 2014

ryma prejde,,, vysoko vypodložit, teplo, vlhko, pohoda a klídek... ja nepoužívala nic na nos, zbytečně to dráždí a teče,,

lenisek88
19. lis 2014

Nám vždycky pomohl Stérimar (mořská voda) a nasivin. Na noc jsem na postýlku navěšela mokré plíny a rýma se nám pěkně spustila, tak jsme odsávali a do 2dnů bylo po rýmě ;)

lucinka_1984
19. lis 2014

Mně v lékárně doporučili používat s odsávačkou na zvlhčení a rozpuštění hlenu Nasodrill. Neštípe to jako mořská voda a malá mi u toho skoro nebrečí. Dá se používat i delší dobu, protože není tak agresivní jako třeba Nasivin. Fakt jsem s ním moc spokojená. A vypodložit na noc je základ a zvlhčit vzduch, to fakt pomáhá.

mankiw
19. lis 2014

máme ji právě taky...odsávačka na vysavač a používám olejíček od Nobilisu. Na noc zvlhčovač vzduchu a podložená hlavička...chrochtá jak prasátko 😀

jana_ul
30. lis 2014

Zdravím, my jsme hlavně hodně odsávali, a štětičkou jsem otírala nosánek Libenarem.