Sirup Stopkašel, máte zkušenost?

ela90
27. dub 2018

Dcerce 1.5r se vecer rozjela ryma a prokaslala noc. Nema teploty, takze k dr zatim nechci. Na netu jsem nasla sirup stopkasel od 1r. Mate ho nekdo odzkouseny? Diky moc za reakce

podaji
27. dub 2018

My ho pravidelne používáme u prcka už od jednoho roku. Dáváme dle předpisu tj. Ráno a noc na spaní. Malému chutná a hlavně pomáhá. Já jo v těhotenství používala taky a i na mě fungoval 😀 za mě tedy doporučuji.

fanunka
27. dub 2018

ahoj, zkušenost mám na vlastní kůži 🙂 v prvním trimestru jsem ho brala asi týden a fakt pomáhá a je i dobrý 🙂

zuzka3112
27. dub 2018

My teď dobirame. Malý tři roky a rýma, kašel, celkové nachlazení a už je jako rybička. Antibiotika nebyla potřeba. Sirup vždy zabere a dávám mu ho někdy týden, někdy i 14 dní jako prevenci. Podle toho, jak moc je nachlazeny...

podaji
27. dub 2018

@zuzka3112 jo to je pravda taky jsem dávala o trochu déle jako prevenci, k posílení imunity...

ela90
autor
27. dub 2018

Tak nam to tata donesl z lekarny. Pobavila me odmerka ktera zacina na 5 ml. Mala ma asi 12kg.. tak to nejak tipnu. Tak kdyz je toho tak moc, urcite ji to pak tedy dam i o nejaky tyden navic jako prevenci.

priefi
27. dub 2018

@ela90 na mokry kasel prospan sirup, na suchy sinekod KAPKY

podaji
27. dub 2018

@ela90 já na to používala stříkačku odměrku co bývá např u panadolu nebo nurofenu.

ajja87
27. dub 2018

@ela90 dávám 2,5ml, je to přibližně kávová lžička,taky máme kolem 12kg