Spálenina ze skákacího hradu

pomoztekacence
9. čer 2019

Ahoj holky,mela bych dotaz dcera byla dnes na skakacim hradu kde jezdila po zadku i v tunelu.Ma tam tri spalene svihy pod obema pulkama a na loktech ma malou spaleninu na obou rukou.Bylo dneska horko a neuvedomila jsem si ze ji to spali,az me mrzi ze jsem ji to dovolila.Byli jsme i za zachranari,at ji namazou nejakou mastickou,protoze tam taky byli.Dali mi masticku,ale mala se namazat nechtela.Tak jsme se byli schladit podbroztrikovac a vzhpedem kbtomubze nam pry hozil hlavne male upalbtak sli na hodinku do stinku.Dupka ji obcas stipe hlavne ve vode.Ale tech 20minut ze zacatku proplakala..Co ji na to muzu dat?Jak ji pomoci?Mam jit knobvodnimu lekari?Do kuji.

pomoztekacence
autor
9. čer 2019

A jeste jeden dotaz mam ji dat zitra do skolky nebo radeji nechat doma?Ma jeste skolku nepovinou a ja jsem stejne doma i zitra,ale ma ted skolku hodne zameskanou,casto byla nemocna,tak byla ve skolce letos max.2mesice.Dekuji

kiki1912
9. čer 2019

@pomoztekacence vychlazený tvaroh nebo bílý jogurt aby vytáhl horkost

eva118
9. čer 2019

Já bych ji nechala doma, bude to mít citlivé, navíc má být zítra kolem 30ti stupňů, dávala bych ty chladivé obklady.

pomoztekacence
autor
9. čer 2019

Dobře nechám si ji doma, zítra jen zajdu koupit s ní do obchodu ten byli jogurt a tvaroh ať se jí to vyléčí. Snad to brzy přejde, je mi jí mi tak líto. Dekuji

eva118
9. čer 2019

Na spáleniny je výborné i aloe, zkus se zeptat v lékárně, prodávají aloe gel. Místně se dá použít i rozříznutý list, ale malá toho má asi víc.

pomoztekacence
autor
9. čer 2019

No malá když se jí podívám na nožky pod zadeckem, tak tam má spíš takové slehy dlouhé 5 cm. na 0,4mm.tri a na druhé 3cm.na 0,2.na rukách má tak 3cm na 3cm.to jedno to druhé centimetr na centimetr. Ale bez puchyrku

erikamaj
10. čer 2019

já se běžně doma popálím při vaření, používám bionect krém, který je úplně super a vůbec mě to po něm nebolí ani nesvědí..

raschwa
10. čer 2019

Dceři se to také stalo. Nic si na to nenechala dát, jen jsme chránili před sluníčkem, aby jí nezůstly jizvy a větrali. Časem se to zahojilo, oloupalo, naštěstí zůstala bez jizev. Měli jsme doma Cicatridinu na hojení po popáleninách, ale použili jsem jen párkrát. Taky jsem si nadávala, že mi to nedošlo! Nejsi sama...

pomoztekacence
autor
10. čer 2019

@raschwa♥️ tak jsem ráda že nejsem sama, ale i tak, no snad se nám taky krásně zahojí. Dekuji🙂